Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Thrustmaster Ferrari 458


petapetan

Otázka

Chtěl bych se zeptat, jestli může fungovat volant Thrustmaster Ferrari 458 RW, který je pro Xbox 360 a PC, také na Xbox One X.

Používal jsem volant na PC a teď si koupil Xbox One X. Ale po připojení přes USB nereaguje. 

Je, prosím, nějaká možnost, jak ho zprovoznit? 

 

Díky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ano je možnost, mám teď cronusmax drivehub, mám taky Xbox One X. Ležel mi doma několik let volant Logitech driving force pro, který je na ps2, ps3 a PC, náhodně jsem na face ve skupině xbox našel příspěvek že to jde, od borce jsem ten hub koupil. Mrkni na níže uvedenou stránku, jsou tam podporované volanty, které s tímto hubem půjdou jak na xboxu one tak i na ps4, a musím napsat, že to funguje skvěle. Ale ty píšeš že máš Thrustmaster Ferrari 458 RW, a tam je Thrustmaster Ferrari 458 SRW, nevím jestli je v tom rozdíl, myslím že ne. Kdybys chtěl vědět víc napiš mi SZ, začlo mě to bavit s volantem a chtěl bych jít do lepšího volantu, který by byl přímo na Xbox a pak bych už ten hub nepotřeboval...

https://www.drivehubnow.com/

Tak teď jsem se díval na volanty Thrustmaster, ty máš  přesně Thrustmaster Ferrari 458 Italia RW? Tak ten asi není podporován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu