Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zkopírovat data na nový HDD


Recommended Posts

Ahoj,

po letech jsem oprášil X360 slim s RGH. Nahodil Auroru, nahrál nějaký hry. Ale už mě nebaví pořád něco mazat, abych mohl zase něco jiného nahrát. Koukal jsem, že se dá koupit na Ali HDD 500GB přímo v tom "origo" rámečku do konzole. Teď tam mám asi poloviční, dokupoval jsem ho tehdá jako origo.

Otázka zní, dá se nějak zkopírovat komplet obsah z toho starého na nový? Aby mi tam zůstaly všechny doposud nakopírované hry a hlavně uložené pozice! Předpokládám, že "save" asi nějak převést jdou, chtěl jsem to rovnou i s těma hrama, protože už nemám v PC původní ISO soubory her a v dnešní době už je problém některé hry sehnat.

Předpokládám, že na RGH a Auroru to vliv nemá, to je snad vše na vnitřním HDD,ne?

A kdybych teda musel nakonec hry kopírovat přes PC všechny z novu. Jaká je nejrychlejší volba? Původně jsem zkoušel přes flashku, jenže tam dám pár her a kopíruju 2x (z pc na flash a z flash do Xka). Dnes jsem zkoušel přes Totalcomander FTP, ale tolik her budu taky dělat ranec dlouho. Chtěl jsem zkopírovat komplet složku Content/16 nul/ a podle mě je to nereálné. Hlavně tam nevidím čas, jak dlouho by to mohlo trvat. Matně si pamatuju, že jsem před lety propojoval konzoli přímo s PC ethernetovým kabelem, otázka je, jestli dosáhnu vyšší rychlosti než když to tahám sice taky přes kabely, ale jde to přes router (domácí síť) PC i Xko připojené k routeru kabelem. Navíc už si nepamatuju ani postup.

Kdyby někdo věděl, budu rád za každou radu.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje nějakej ten transfer kit?

Transfer cable kit

Nechci moc rozdělávat ten obal, v kterém je disk uložen. 

Program bych zkusil ten Buffalo.

Nemá náhodou přímo Xbox funkci toho přetáhnutí her a uložených pozic, profilů při upgrade disku při použití toho kitu? Jen nevím, jak to funguje, když je tam RGH. Že by se vymechal úplně PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A proč si nekoupíš ext.HDD do USB a nenahravas hry na ten disk?

V Auroře pak jen nastavis cestu k tomu exteraku a hraješ

Já to tak kdysi měl když jsem ještě vlastnil X360

Mel jsem hry na interním jen ty, co tam musely být, většinou XBLA hry a hry co musely byt v adresáři /16nul/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je to asi možnost. Spíš jde o to, že ho stejně musím koupit. A když už to kupuji, tak to bude schované v boxu.

Je fakt ale, že jsem se o tuto možnost ještě hlouběji nezajímal.

- je nějaké omezení velikosti, typu externího disku? Protože třeba flashku USB 3.0 mi Xbox nebere. Abych nekoupil disk, který pak nepůjde.

- disk je asi potřeba nějak naformátovat, aby ho Xbox přečetl + nějaký program na to čtení disku v PC kvůli nahrávání her. To se dá asi dohledat někde na fóru.

- v Auroře se vlastně jen přidá cesta, odkud má načítat hry, že? Takže bude načítat z interního i externího zároveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No já měl klasický 1TB ext.HDD myslím že WD 2,5" bez externího napájení a myslím že formát by měl být Fat32 ale tim si nejsem jistý.

V Autoře přidáš cesty kde máš hry a pohoda, vše se načte.

Určitě se to tady probíralo, koukni fo sekce Xboxu Jtag/Rgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu