Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak připojit ovladač, který bliká?


Scarlettcrimson

Otázka

Zdravím, už jsem úplně bezradná. 

Během hraní se mi začal vypojovat ovladač. Po stisknutí PS buttonu zase fungoval. Takhle to bylo asi měsíc. 

Dneska jsem ho musela připojit přímo kabelem. To třeba 2 minuty šel, ale pak zase přestal. Resetovala jsem ho a PS jsem restartovala. Nic. Nepomohlo. Tak jsem ovladač rozebrala kousek po kousku a celý vyčistila.

Po zapojení USB kabelem fungoval. Už trochu delší dobu, ale pak se zase odpojil. Stáhla jsem si teda do mobilu ovladač s tím, že se pomocí něj kouknu do nastavení. Jenže mi odpojovalo i ten mobil. 

Nějak jsem se postupně dostala do nastavení s nervama někde a ovladač přepla, aby se připojoval jen skrz kabel. To pomohlo na chvíli. Asi 10 minut jsem si zahrála a teď to zas nefunguje. Vyzkoušela jsem asi 5 různých USB kabelů, ale nic. 

Tak je ještě nějaká možnost? Já totiž mám takové špatné tušení, že je problém v psku a ne ovladači... Pokud mi odpojovalo i ten mobil. 

Myslela jsem si, že může blbnout i to Bluetooth, tak jsem to hodila jen na ten kabel, ale to taky nic. 

Takže nevím, jestli zkusit ještě něco nebo investovat do nového ovladače a nebo dát psko do servisu. 

Prosím o rady. Moc děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

nemáš možnost zkusit druhý/jiný ovladač? Spíš než na problém s blůtů bych to viděl na chybu dualšoku, když se ti odpojoval i z mobilu. Popřípadě si zkus z eshopu objednat nový dualšok, zkus jestli ti na psku půjde a pokud jo, je chyba v tvém starém dualšoku. A ten nový můžeš vrátit ve 14denní lhůtě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 51 minutami, Mandaz napsal:

Ahoj,

nemáš možnost zkusit druhý/jiný ovladač? Spíš než na problém s blůtů bych to viděl na chybu dualšoku, když se ti odpojoval i z mobilu. Popřípadě si zkus z eshopu objednat nový dualšok, zkus jestli ti na psku půjde a pokud jo, je chyba v tvém starém dualšoku. A ten nový můžeš vrátit ve 14denní lhůtě.

Děkuji, vyzkouším ještě takhle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu