Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 pro


Aklise

Otázka

Zdravím, 

mam dotaz ohledně ps4 pro. Rozhodli jsem se koupit nejaky playstation a kvůli nedostupnosti PS5 jsme se rozhodli pro tuto variantu. Když jsme ji chtěli zakoupit tak jsme bohužel zjistili ze ani ona neni dostupná a víceméně ani žádná jiná varianta. Na internetu se nám nepodařilo zjistit nic o tom kdy tomu bude jinak. Nemáte někdo nějake informace kdy bude možné vůbec nejaky playstation zakoupit? Použity nechceme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tato situace trvá již déle - nedostatku čipů + velká poptávka.

PS4 Pro už se nevyrábí, semtam se objeví na bazaru ještě s platnou zárukou. 

PS4 Slim by se ještě měl vyrábět, ale je nedostupný...

Jestli mohu doporučit, raději už jděte do PS5, který by stejně jako PS4 Slim měl být dostupný únor/březen 2022, ale je lepší objednat to už teď, můžete mít štěstí a bude to dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

protože u těch dvou jsem měl objednánu ps5 a třeba u CZC dokonce 14 dnů po tom prvním dnu kdy to začlo-bláhově jsem si udělal jen jednu objednávku a čekal........pak druhou u Alzy trochu později-pro jistotu....neuvědomil -nedošlo mi že budou zahlceni objednávkami a pořád budou brát další...takže asi po půl roce čekání.... jsem objednal  na doporučení u  Planea -už tehdy se poukazovalo že menší prodejci nějak se lépe vyrovnávají s objednávkama a Ps5 příšla mi do dvou měsíců-ale nakonec to  dopadlo  tak že tu co mám doma mám   koupenou od překupníka-za 18000-v té době super cena- protože jsem si myslel že to normálně nepřijde...vlastně se ze mne stal pak taky překupník ale na druhou stranu jsem si pak mohl bez uvažování koupit org. nabíjecí stojan,druhý ovladač a stojan k ps5 na hry a eliminoval jsem těch 18000-samozřejmě myslím jen  ten přeplatek....takže jsem nakonec spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je fakt šílený...

PS4 se na bazoši prodávají od 2 až do 20 litrů... Teď tam je zase další podvodník, co vytáhl prachy dopředu na účet a nic. Rozeznat, co je OK a co Fake už teď do vánoc snad prostě nejde 😞

 

U PS5 je to o trochu lepší - samí předražený kousky a semtam se objeví "rok stará" za 14 😄

V životě by mě nenapadlo, že když Mr. Trump vyhlásí Huawei válku, budeme tady v Evropě na nový konzole čekat roky a za bazarovky dávat víc než když je začali prodávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu