Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší trailer


DeSmond

Recommended Posts

Jelikož se celkem ujalo téma nejlepší herní znělky, přicházím teď s tématem nejlepších herních videoklipů.

Tady jsou ty co na me za poslední dobu zapůsobily nejvíc ať už provedením, nápadem a nebo třeba jen pekelně dobrým střihem.

1.

(TOR)

Na první místo určitě patří tento skvost na prichazejici mmorpg TOR

Kdyz se tahle ukazka objevila poprve mnozi prohlasovali, ze presne takhle mela vypadat nova trilogie hvezdnych valek

2.

(Mafia 2)

Tohle bylo opravdu tesne. Myslel jsem si zep rvni trailer k mafii 2 uz nic neprekona, ale tesne pred vydanim jsme se dockaly tohohle dokonaleho skvostu se skvelou pisni od deana martina, skoda jen ze hra nedosahla podobnych kvalit

3.

(MW2)

Osobne moc rap nemusim, ale tenhle trailer ma proste koule jako zadny jiny a za to si zaslouzi 3. místo

4.

(Ballad of Gay Tony)

Skvely strih a poradna disko muziky (a ani te nejsem priznivce) i v rockstaru umi

5. http://www.youtube.com/watch?v=rCfA1g63c7M (Bioshock Infinite)

(Bioshock)

Tohle je vylozene remiza. Tezko rict co je lepsi, braskove totiz stavi na stejnem napadu a stihu plus krasne provedeni

Specialni cena utechy za opravdu vtipny trailer :)

http://www.eurogamer.cz/videos/bulletstorm-trailer-8

Vyhrazuji si pravo sam se sebou nesouhlasit, preci jen jsem to sesmolil na rychlo a dost mozna jsem zapomnel na nejake skvosty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Only Xbox 360 hry ? páč jesi aji ostatní tak můj favorit je trailer na Heavy rain -
prostě kdo shlídne ten trailer musí si tu hru hned zamilovat :D

Ja tu hru miluju i bez nej :) Jeden z nejelpsich !hernich"zazitku za posledni leta, kazdopadne ta hudba....jak ve hre tak v traileru, husina jak blazen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Nejlepší trailer je podle mého Deliver Hope.

Nejlepší trailer na nejlepší hru, to sedí.

Fakt super trailer.

To mi pripomnelo dalsi skvely trailer

http://www.youtube.com/watch?v=gQJ0iri8kEk&feature=fvst

Ten hudebni podkres je genialni

Tenhle trailer je přímo geniální ta hudba je něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se hned strasne zacalo hrotit zfilmovani, tohle muzu udelat "obycejny" trailer. Latka je tak vysoko, ze ji kluci z techlandu v samotne hre asi tezko prekonaji....

To je jasný no .... Ta hra může být ve finále taky úplná sračka :) ... Ale,co se týče propagace zabodovali :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný no .... Ta hra může být ve finále taky úplná sračka :) ... Ale,co se týče propagace zabodovali :).

Akorat jim to ted bude podkopavat nohy... Kazdopadne trailer luxusni, zhlednuti povine, pro me mozna nejlepsi trailer co jsem videl nebo alespon nejlepsi zazitek z traileru (herniho samozrejme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Kdyz jsem si ted tak projizdel trailery na Skyrim, vzpomnel jsem si na tohle tema, protoze konkretne gameplay trailer Skyrimu, je jeden z vubec nejlepsich co jsem videl, ikdyz za jeho uzasnost muze pravdepodobne sila hudebniho main theme...........ten je proste kulervouci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dva nejoblíbenější trailery, především kvůli hudbě

Mass Effect 2 launch trailer

Battlefield 2141 launch trailer

Pak téměřjakýkoliv trailer na Battlefield s tim typickym main theme. Až na jednu vyjímku kde tadamtam-tadamtam vystřídal tadadada-tamtam-tamtam :D

Battlefield: Bad Company 2 launch trailer

A trailery na MGS jsou taky super za všechny jmenuju

Metal Gear Solid 4 theatrical trailer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mojí hvězdou je první teaser trailer k Portal 2.

Každá vteřina mě dostává a hudební podkres mám od té doby jako vyzvánění mobilu :) Viděl jsem ho už aspoň 50x a pokaždý mi ještě přejede mráz po zádech, když se na začátku rozsvítí glados. Neříkám, že samostatně jako trailer je nějak úžasný, ale to co ho pro mě dělá šampionem je ta nostalgie na první díl, kterou vyvolává :)

Jinak na gametrailers je teď TOP 100 nejlepších trailerů:

http://www.gametrailers.com/top-100-trailers/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu