Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší trailer


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Skvělých trailerů je podle mě fakt moc...dneska jsem viděl poprvý tenhle,zaujalo mě zpracování i hudba (kterou jindy nesnášim) tak přidávám Syndicate

a EPICKY trailer na Starcraft ll ( sice neni pro xko ale je taky moc peknej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako hra která fakt stojí za hřích tu není ?Každej byl na ní nadrženej a pak nic ? Hraju to teda jen na PC pac na x-ku to asi nebude taková šlupka ale musím říct že je to luxus kterej mě dostal do kolen kdo to nehrál nemuže soudit nechapu proč se to odsuzuje hodnocení 7/10 nebo 6/10 atd podle mě dost hustá gamesa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako hra která fakt stojí za hřích tu není ?Každej byl na ní nadrženej a pak nic ? Hraju to teda jen na PC pac na x-ku to asi nebude taková šlupka ale musím říct že je to luxus kterej mě dostal do kolen kdo to nehrál nemuže soudit nechapu proč se to odsuzuje hodnocení 7/10 nebo 6/10 atd podle mě dost hustá gamesa

Tohle ale neni o hrach, ale o kvalitnich trailerech (ikdyz ani to neberou nekteri na vedomi), rage je sice celkem fajn, al co si budem povidat ten trailer zadny zazrak neni, ostatne zadny z Rage traileru nemel ten dobry smak, ktery u dobreho traileru ocekavam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kazdymu pochopitelne sedne neco jineho, ale ten Rage je tezky prumer....

Ten SCC je fajny, poradne filmovy.... ale nevysle na SCC nahodou takovy hezky cernobily trailer s cagovskou hudbou, nikde ho nemuzu najit........

Jinak koncem roku se chystam udelat nejakou anketu za nejlepsi trailer tohohle roku, bud to udelam tady nebo na to zalozim tema (to spis).......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
téma ME3 se mi nepodařilo nalézt, každopádně nej ME3 trailer, co jsem doposud viděl. hudba je prostě špica :)

To je nějaký fanouškovský "trailer", navíc většina záběru je z ME2 :). Ale neni špatnej, byť oficiální soundtrack se mi líbí víc.

Co se týče tématu, snažim se oživovat tohle http://console-forum.net/tema/109306-mass-effect-3/page3 ale moc to tam nežije. Je to PS3 sekce ale udělal bych z toho topic pro obě platformy, přecejenom ME fanoušků tu tolik neni abychom si mohli dovolit dvě temáta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pocit, ze sem zakladal tema v xbox sekci, ale bylo jeste mrtvejsi nez to v ps3 sekci, prijde mi to trosku paradox, vzhldem k tomu ze na ps3 ME1 ani nevysel a dvojky se dockala o dost pozdei....

Kazdopadne az hra vyjde, tak to zas pojede, protoze bude zas hromada lidi, co budou chtit poradit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo u traileru je uvedeno: "Music video tribute to Mass Effect 3. Features content from the latest trailers, demos & first two games"

takže nejspíše je to fanmade :) ale velice zdařilý.

téma x360 jsem hledal pomocí vyhledávače, po asi 8mé stánce mě hledání přestalo bavit :D

ale je to škoda, tahle hra si teda zaslouží více pozornosti, to zase jó

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu