Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na ISO hry pre FW 6.31 a 6.35


RionSK

Recommended Posts

  • Odpovědi 231
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja to skusil znovu kopiroval ten eboot do hbl menu prepsal pak sem dal eboot v ty slozce do psp game sputil sem to demo nacitalo mi ten hbl pak cerna obrazovka vlevo uplne nahore warning memcard a pod tim 2 texty nestihl sem precist a vyplo se to demo a vratilo me to do psp vsecno sem 100% udelal podle navodu neni to tim ze mam psp 2000 ale vezi psp 6.31

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim hoši,mám problém,mám PSP 2004 deska TA-085v2 sw 6.00 a stáhnul jsem si update na 6.20,eboot hodil do GAMES/UPDATE a spustil v PSP.Zapne se to(melodie a animace při spuštění jakékoliv hry),vypne a když to zapnu,žádný efekt.Přes ofiko jsem to nezkoušel protože nevim,co je teď nejnovější fw a jestli na něm jdou ISO hry.Popřípadě mám stáhnout novější sw?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já prostě nechápu, když už si dá někdo tu práci a dělá vlastní hbl packy atp.. proč to proboha rovnou nerozsložkuje jak to má být na kartě rozmístěný... Lidi zbytečně chybujou a je to zbytečně zdlouhavý a mě tím přidělávaj práci. Nechci být nevděčnej, ale když už to dělám, tak pořádně sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napise mi to memory leak v překladu unik paměti

me to pise taky, nevim jestli je to spravne, ale kazdopadne mi to funguje. potom co to spadne se staci podivat do "system info" a mel bys tam mit 6.31/6.35 PRO.

lidi ja nechapu co na tom delate spatne, vzdyt ten prvni prispevek v tomhle threadu to popisuje dost jasne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rionsk jo mam tam 6.35 pro ale proszte mi to nejde me to napise memory leak pak se mi to vrati do psp a kdyz to spustim znovu tak se nacita hbl ani se neukaze a vypne se mi cele psp

ahaaaaaaaaaaaaaaa tj tos m i nemohl říct???ted sem se podival na youtube ja jak to tam dam napisem i to memory leak a vypne hra pak mam 6.35 pro a ja nemam znovu zapnout to demo ale uz rovnou iso loader a tam uz si spustim hru je to tak ze

:((((((( a ja furt poustel o demo a nevedel jsem co dal fnuk fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu