Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora unbricker (čtěte)


andre06

Recommended Posts

asi to teda jde podívejte to je z noobz.eu (oficiální web tvůrců)

Development of a technique to change an ordinary battery into a service mode trigger battery (and back)

česky: vynalezena metoda přeměnit běžnou baterii na servisní (jigstick) a v závorce je napsáno a zpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ok, found something interesting. If you plug in the AC adapter and put the jigkick bat in it will charge and upon booting it up it reverts back to normal!

- tohle sem nasel na max console forum (D_Aovo forum) takze staci baterku nabyt a mate zpatky obycejnou baterku :))) , pise to tam vic lidi

Takze nepisou JAK vratiti JigKick baterku zpet na normalni , protoze se to deje automaticky :)

EDIT : nejspis :) chtelo by to aby to nekdo testnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dobrá zpráva to není,jelikože společně se SONY krachnou i hráči! A to jste i VY! Přemýšlejte.

Nechci tady bejt za pesimistu ale tohle je pravda. Dojde ke zmražení vývoje, vydání první várky slim PSP a pokud nepřijdou v Sony na to jak to obejít(nová baterka nebo něco jinýho) tak je i po slimu. A pak si zkuste shánět třeba nový tlačítka až ty starý začnou vrzat. Trochu mi to připomíná telefony Siemens.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná něco změní na umd, takže se už nebudou dát kopírovat...bylo by to od ní chytrý, ale taky by to docela stálo, ale asi by se to vyplatilo:bash:

Jo kdo z fora to zkoušel?

Kdyby se nedalo z UMD dumpnout iso, tak nepujde ani nacist , ale o sony se nebojim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo už aby to někdo z fóra vyzkoušel :D je to prostě super a SONY s PSP končí, pokud se potvrdí funkčnost. Nechce to někdo s 3.51 testnout? :D A jak je to s těma kartama?

Jinak já si osobně myslím, že pokud tohle funguje, už nebudou vydávány další downgrady... Ale je to ještě nedomyšlený, protože k funkčnosti stejně potřebuješ psp s homebrew... Kéž by to bejt nemuselo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pro vás nový info.

Na stránce us.playstation.com (originální sony stránka), ve foru je sice anglickej, ale dost podrobnej návod. Ten co ho vytvořil to sám vyzkoušel a říkal, že to bylo trošku složitější než podle toho návodu a co je důležitý je to že upgradoval na vyšší verzi a downgradoval zpět. (doufám, že je to pravda, protože noobz psali něco o omezenosti psát do flash, ale co jsem viděl, tak to musel provést).

Jo , říkal, že jsi koupil baterku, ale nepotřeboval ji , protože to jde vrátit, ale nenapsal jak.

Takže až to někdo zkusíte, tak mě kdyžtak poopravte, kdybych se mýlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu