Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora unbricker (čtěte)


andre06

Recommended Posts

nazdar mam psp fat cfw 3.90 m33-3 kamos si koupil psp slim fw 3.73 a chce to hacknout mam na fat vytvořenou pandoru ale kdyz ji vlozim do toho slimu i s mms tak se jen rozsviti kontrolka power ale po chvilce zhasne a nic..... muze mi nekdo poradit pls dik icq: 481-259-092

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:cheesygrin: Tak briknoutím si vůbec nepomůžeš, jen si tak zničíš psp, tady na foru je mapa flasherů tak ji najdi a podívej se do ní, a najdi si někoho z blízkosti on ti to udělá a nemusíš se bát, jinak sám toho moc neuděláš protože si nemůžeš na svém psp vytvořit pandoru a přeflashovat si to sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapka nekdo z Brna a okoli kdepak to najdu?

:cheesygrin: Tak briknoutím si vůbec nepomůžeš, jen si tak zničíš psp, tady na foru je mapa flasherů tak ji najdi a podívej se do ní, a najdi si někoho z blízkosti on ti to udělá a nemusíš se bát, jinak sám toho moc neuděláš protože si nemůžeš na svém psp vytvořit pandoru a přeflashovat si to sám
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
Universalni downgrader :D , btw ta baterka uz pak nejde pouzivat v psp ?

Před týdnem jsem se rozhodl že budu flashovat kvůli kamarádům a koupil jsem si pandora battery na internetu pro psp slim. Tuto baterku můžu používat jak na fleshování psp tak i na normální používaní není v tom žádnej problém stačí mít ten prográmek kterej je u každýho návodu a MMG(magic memory stick) na kterou máš taky návod jak to vytvořit... jinak tento návod není moc dobrý... podle něho bych se ani nedostal do základního menu pro vytvoření CFW... protože když vložíš MMG a poté PB a nebudeš mít určený tlačítko pomocí programu TimeMechine tak ti psp normálně nabootuje do XMB menu... takže tomuto návodu dávám palec dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu