Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

telefon qwerty 6k?


medvidek

Recommended Posts

zdravim, příští týden bych si rád objednal nový telefon s qwerty klávesnicí.. zatim nemam vybraného jasného favorita a proto se obracim na Vás .. jaký by jste mi doporučily?..

požadavky nemam nějak náročné..

požaduji už zmíněnou klávesnici, 3,5mm jack, aby zvládal mít spuštěné aspoň 3 věci najednou (hudba, internet, icq), sledování filmů...

líbí se mi např http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-c6/ .. děkuji za vaše rady, názory (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani náhodou ! Nokia=shit...Symbian v nokiích=Shit maji ty symbiany zastaralé a jsou pozadu tak o 2 roky a ta c6 icq,internet a hudbu naráz nezvládne bude se to sekat a teď nevím jestli ma multitasking a celkově ramka a procesor v c6=shit tak se rozhodni ! ale já si myslím že ani Nokii ani ''se-čko'' by sis neměl kupovat protože v ''se-čkách'' jsou stařučké androidy (1.6) takže spíš něco jako HTC,Iphone xD,Samsung,LG a nebo Motorolu teď nevím jméno toho dobrého modelu ale byl fakt dobrý coč u motoroly není známo xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně HTC Wildfire pokuď ti stačí něco s Androidem co nedá moc dobrých her ale funkce dobrý a celkově dobrý...mám ho xDD jo a nebo si kup použitý Iphone 3/4 protože stejně Apple maniaci se o svoje mobily většinou staraj dobře takže máš dobrý koupit si i použitý ale jak chceš a nebo Ipod eště můžeš protože když máž wifi tak si do skypu koupíš kredit..který je levnější než normální kredit do mobilu a můžeš volat jako bys měl mobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani náhodou ! Nokia=shit...Symbian v nokiích=Shit maji ty symbiany zastaralé a jsou pozadu tak o 2 roky a ta c6 icq,internet a hudbu naráz nezvládne bude se to sekat a teď nevím jestli ma multitasking a celkově ramka a procesor v c6=shit tak se rozhodni ! ale já si myslím že ani Nokii ani ''se-čko'' by sis neměl kupovat protože v ''se-čkách'' jsou stařučké androidy (1.6) takže spíš něco jako HTC,Iphone xD,Samsung,LG a nebo Motorolu teď nevím jméno toho dobrého modelu ale byl fakt dobrý coč u motoroly není známo xD

Ty ses teda xpert. Je sice pravda ze symbian je zastaraly az beda, ale rict ze nema multitasking je fakt hloupost, ocividne si symbian nikdy nemel. Jinak wildfire je sice fajn, ale ten displej=shit :)

Jinak v dnesni dobe bych ti taky urcite doporucil android, sam ho mam a s telefonem jsem jeste nebyl spokojenejsi a spousta znamych na to ma stejny nazor. Do 6k by ses mohl vejit s timhle Samsung i5510 Galaxy Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v té nokii je lákavá doživotní navigace zdarma :D

každopádně ten samsung vypadá dosti dobře.. jde mi u telefonu jen o surfování na netu, poslouchání hudby, používání icq aplikace a sledování filmů...(smsky a telefonování jsou samozřejmností)..

jde mi o to abych v práci mohl surfovat na netu pomocí internetu v telefonu se zapnutou icq aplikací a při cestování zkouknout nějakej ten film či poslouchat hudbu a brouzdat na netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíš o čem mluvíš Nokie nejsou shit sám sem měl dlouhá léta nokii sou to kvalitní mobily až na ten Symbian za to bych vraždil ale jinak konstrukce Nokie sou v celku přijatelná

A ty vis o cem mluvis? Telefon neni jen o tom jak vypada a jak kvalitni ma konstrukci, ale taky co dokaze a ja si dovolim rict ze symbian shit je, pac jsem ho mel. Zastarale az beda a to jsem drzel i "nejnoovejsi" verzi v N8, coz je momentalne nejvyssi model a bida. Jak software tak hardware. Jako promin, ale kdyz je rozliseni temer polovicni co u meho desiru (a pritom je displej vetsi), celkove je vykonostne starsi. Pokud nezachrani nokie maemo, tak to s nima pujde z kopce, dnes svetu vladne android, jdi radsi do androida, nokie laka svymi ovi mapy ktere jsou dozivotne zdarma, ale za to to nestoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jej, asi jsem to špatně napsal.. nejde mi tak o výdrž na baterce ale aby ten budoucí telefon vydržel ten "nápor" špuštěných 3 aplikací naráz.. nokia díky tomu že má menší ram a slabší procík by s tim mohla mít problém.. proto se ptam lidí jestli nemaj telefon popř. kamarád popř. zkušenosti s jiným který by mohly doporučit (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu