Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Propojeni ps5 a ps4


Sindy17

Recommended Posts

Zdravím všechny, 

mám otázku.Koupil jsem si nové ps5 a staré ps4pro jsem dal bráchovy a chtěl bych aby mohl používat hry z mého účtu na ps4 a já na ps5 taky. Dá se to udělat aby nás to nevyhodilo z konzele že už je účet používán?A aby on byl schopen se propojit a hrát hry z meho ps účtu? Pokud ano moc děkuji za odpověď a radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj, mám stejný problém. PS4 primární. PS5 nový ale se stejným účtem jako PS4 od Vánoc. Do teď žádný problém, současné hraní na obou konzolích různé hry z mého účtu a bylo jedno zda jsou z PS+ anebo krabicové. Dnes ale dcera na mém účtu udělala bez povolení změnu avatára a přidala další jazyk. Ve výsledku dokud hrají cokoliv na PS5 a ona si zapne PS4 a začne hrát jinou hru z mého účtu a je přihlášena mým účtem, tak mne to u PS5 vyhodí ze hry. Provedené změny avatára a jazyka jsem vrátil na PS4 zpět, ale bohužel problém již odstranit nelze. Začne hra na PS4, ihned přeruší hraní na PS5 a vyhodí mne to ze hry a naopak, začnu něco hrát na PS5 a toho, co zrovna hraje na PS4 cokoliv to vyhodí ze hry. Pro jistotu jsem u obou obnovil licenci. Odhlásil. Resetoval. Znovu přihlásil ke stejnému účtu obě konzole, nic nepomohlo. Prosím o radu a pomoc co s tím? Děkuji předem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu