Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

AMD Phenom x4 nebo Core i5 ?


Mr.Steph

Otázka

Zdravím

Chci se zeptat na procesory AMD Phenom x4 945/955 a Intel Core i5 - 650.

Koukal jsem že i5 je jen dvoujádrový procesor, tak bych se chtěl zeptat na to jak by to výkonově bylo pomalejší oproti tomu Phenomu... ( jestli by teda vůbec bylo ). A ještě se chci zeptat GTA IV chce čtyřjádro pro dobrý chod a kdybych měl tento model i5 dvoujádrový tak by byla lepší volba ten Phenom nebo i5 ? Zbytek sestavy je celkem dobrý.. Gta mi brzdi asi jen procesor mám Core 2 Duo E7400 @ 3.41 GHZ. Díky za vaše odpovědi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Díky... a ještě bych měl dotaz. nechci zakládat novej Topic... chci novej HDD 500 GB a nechce se mi do něj moc peněz vrážet.. našel jsem tohle . je to dobrý ? http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-caviar-black-500gb-sataii-32mb-7200rpm-8-9ms-wd5001aals/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky... a ještě bych měl dotaz. nechci zakládat novej Topic... chci novej HDD 500 GB a nechce se mi do něj moc peněz vrážet.. našel jsem tohle . je to dobrý ? http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-caviar-black-500gb-sataii-32mb-7200rpm-8-9ms-wd5001aals/

neměl bys s tim mít problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

promiňte chlapci, ale asi jste na jiné schůzi...i5 je čtyřjádro :)

EDIT: OH MAJ GOD :D proč si kupuješ dvoujádro i5M?

Intel Core i5 650 2 jádra, 4 thready = Cena s DPH: 4 236,- Kč

Intel Core i5-760 4 jádra, 4 thready = Cena s DPH: 4 728,- Kč

nesmysl kupovat to i5-650 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
promiňte chlapci, ale asi jste na jiné schůzi...i5 je čtyřjádro :)

EDIT: OH MAJ GOD :D proč si kupuješ dvoujádro i5M?

Intel Core i5 650 2 jádra, 4 thready = Cena s DPH: 4 236,- Kč

Intel Core i5-760 4 jádra, 4 thready = Cena s DPH: 4 728,- Kč

nesmysl kupovat to i5-650 :D

Presne. je nesmysl kupovat 650ku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ten Uz je docela v drahej no... A kdBy jsi měl na vyber z těchto dvou ?

Tam je malej rozdíl v ceně a určitě se vyplatí nějakou tu stovku přidat a koupit čtyřjádrovou i5.

Pokud bych měl vybrat z těchto dvou, tak asi nic :D Mám rád Intel, ale tuhle i5 bych si nekoupil, takže asi bych se přemohl a doporučil bych AMD, protože čtyřjádro je dneska lepší volba, ale to jenom tak že si se ptal. Zkus zapřemýšlet nad tím co jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ještě... http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-caviar-black-750gb-sataii-32mb-7200rpm-8-9ms-wd7501aals/ tanhle ? a mám dotaz můžu mít 2 HDD v pc najednoou ? že na tom starem bych mel jen windowsy a na druhem jen ty veci a atd...

tady zalezi jakej mas taky zdroj........ale melo byto byt ok snad..........jinak disk ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

AMD je super ale řekni mi jednu věc...děláš do fotek, videí či jinejch programu? protože když ti tu říkaj kup kup a kupuj 4 jádro tak si moc neuvědumou že 2 a více jáder není na hry ale na programy tvoření videí a fotek no prostě na hry aby sis zahrál nejnáročnější hry ti bude stačit 2 jádro :)

ale je to tvá volba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu