Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

i když byl fw 3.60 M33 ????

pokud se pokazila jen flash0, je mozne to obnovit DCv3 (v1/v2) .. dle toho jak se ten brick stal.. ;) tekken ma pravdu, mohlo by to pomoci..

.. ale nebyl by to posledni ani prvni pripad s total brickem, takze bacha! A ber si z toho ponauceni (nebo at si ho vezme kamos!)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nejak nerozumim tomuhle kroku "4 ) 2 ) Spusťte archiv a rozbalte ho na kořen karty. Spusťte program despertar_cementerio." rozbalim to na kartu, ale nevim co pustit.. neni tam nic co by slo spustit ... :'(

musíš ty soubory přemýstit složku zpátky... to se rozbalilo ms0:/memory stick/ soubory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar hosi co mam udelat kdyz mam psp s firmware 3.71 a chu aby mne tam jeli hry ael mam tu verzi na ktere nejdou downgrade

estli máš fat tak stačí tytvořit magic ms + jigkick na DG a pak updatnout na nějaký CFW(3.52m33-4 nebo 3.71m33-3)

a když máš slim tak jedině Despertar Cementerio v3

a to se dá použít i na FAT:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobil som si Pandoru, ked ju vlozim do FAT, tak sa mi zobrazi ta obrazovka s moznostami, ale ked to dam do SLIM, tak sa mi nic nezobrazi. Je to vadna pandora, alebo co?

tak to má fungovat:lol: když si uděláš ten unbricker V3 tak se ti menu objeví na obou...:Lol:

PS: normální pandora nefunguje na slimu:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobil som si Pandoru, ked ju vlozim do FAT, tak sa mi zobrazi ta obrazovka s moznostami, ale ked to dam do SLIM, tak sa mi nic nezobrazi. Je to vadna pandora, alebo co?

a pouzil jsi posledni universal unbricker V3? Tam uz se menu zobrazuje v obou..

A nezepomnel jsi strcit do slima kartu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobil som ju podla navodu B2 - to malo SLIM iba dg na 1.50.

Teraz som si urobil podla navodu z tej baterky 3.60 M33 installer. Dufam ze to pojde na 3.60 SLIM, teda vraj sa nema zobrazit menu. Mam si najprv urobit zalohu NAND so stvorcekom?

Inac, ako mam vratit pandoru spat na normal, ked ju vlozim do PSP a nedostanem sa do XMB aby som spustil ten program od HellCat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobil som ju podla navodu B2 - to malo SLIM iba dg na 1.50.

Teraz som si urobil podla navodu z tej baterky 3.60 M33 installer. Dufam ze to pojde na 3.60 SLIM, teda vraj sa nema zobrazit menu. Mam si najprv urobit zalohu NAND so stvorcekom?

Inac, ako mam vratit pandoru spat na normal, ked ju vlozim do PSP a nedostanem sa do XMB aby som spustil ten program od HellCat.

ano urob si zalohu! A schovej si ji nekam na dobre misto v PC!

Jak ji vratit zpet? vyndej baterii z PSP a PSP spust jen pripojene z AC adapteru (bez baterie), az bude v XMB, tak vloz baterii a odpoj z AC adapteru ;) pak uz neni problem program spustit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 ) Zapněte Příkazový řádek (START/Spustit/cmd)
a napište:
C:\mspformat X (X - označení jednotky vašeho PSP)
řádek by vám měl vypsat: ( to co bude v řádku píšu tučně)

>>>You are about to format the drive X.
>>>All data will be lost. Do you want to continue? [Y]
Stiskněte Y
>>> y
a dejte Enter
>>> Drive succesfully formatted, and partition moved.

me to napise : pseudo format is not necessary. Wim ze uz tu nekdo takovy problem mel,ale nejak tam nebylo reseni.Pomozte mi prosim nekdo,at se hnu z mista..diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 ) Zapněte Příkazový řádek (START/Spustit/cmd)
a napište:
C:\mspformat X (X - označení jednotky vašeho PSP)
řádek by vám měl vypsat: ( to co bude v řádku píšu tučně)

>>>You are about to format the drive X.
>>>All data will be lost. Do you want to continue? [Y]
Stiskněte Y
>>> y
a dejte Enter
>>> Drive succesfully formatted, and partition moved.

me to napise : pseudo format is not necessary. Wim ze uz tu nekdo takovy problem mel,ale nejak tam nebylo reseni.Pomozte mi prosim nekdo,at se hnu z mista..diky

naformátuj v psp a pak v pc

EDIT: kua neměl jsem čekat:D tekk byl rychlejší:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znova naformátovat kartu...v PSP i v PC..

diky moc,chodi to.Ja sem porad formatoval jen v PC.

chci se zeptat.Magic card uz mam vytvorenou..ted jdu na baterku muzu tu Pandora's Battery Creator pustit z teto karty nebo z jiny.Omlouvam se za ty dotazy,ale nechci nic poplest..delam to poprvi.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jsem na tohle lama, pomuzete me nekdo s upgrade Slim fw 3.71 na CF ?

Mam tu 2. Z navodu jsem nak nevycet zdali to jde na tuhle verzi popripade jak to udelat abych to nepodelal :)

dik

(jesli je nekdo ochotny me pomoct prez icq, byl bych vdecen)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm nwm jak mam vratit psp do normalu podle toho navodu sem to nejak nepochopil jinak super

potrebuju na to jinou baterku ? abych tam tu spravil nebo .... vubec nwm

jak PSP vratit do normalu?! Jak jinou baterii? Normalne baterii z PSP Fat.. klidne tu co normalne pouzivas.. A s tim PSP kde to budes vytvaret se nic nestane, takze nechapu jak do normalu?! Ono snad bude ve specialu nebo co? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak PSP vratit do normalu?! Jak jinou baterii? Normalne baterii z PSP Fat.. klidne tu co normalne pouzivas.. A s tim PSP kde to budes vytvaret se nic nestane, takze nechapu jak do normalu?! Ono snad bude ve specialu nebo co? :blink:

sry ze sem to napsal tak nesrozumitelne , ale je z pandoras batterky udelat zas normal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu