Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pro "závorku" přidán Hellcat Pandora creator v3 ;)

děkuji tekken:D máš to doufám vyzkoušený?:blink: a co fat baterka?:wohow: funguje?:cheesygrin:

EDIT: funguje v pohodě na slim baterce(ten plugin na 3.80m33)...pls vyzkoušejte to někdo na fat baterce:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdrawim, mam problem s vytvorenim magic karty..kdyz do prikazovyho radku napisu : mspformat I a dam yes tak mi to napise : write error...uz newim co s tim.Dokazete poradit ? diky

Má připojene psp s kartou a aktivovanym usb/kartu ve čtečce, máš spravně zadanou cestu k zařízení? místo X třeba F ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na informace ohledně zálohy NAND na PSP Slim. Mám CFW 3.80M33-4 takže Pandora´s battery si udělám pomocí pluginu, ale jak je to s Magic memory stick? Mám postupovat podle tohoto návodu od bodu 1) až do 10), potom udělat tu Pandoru pomocí pluginu a zálohu NAND udělat tak, že do PSP strčím už vytvořený Magic memory stick (podle bodů 1 až 10), aktivuju plugin na Pandoru a zmáčku [] pro zálohu NAND?? Chci se jen ujistit předtím než budu něco dělat, at nemám brick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uděláš magic memory stick (2 ) Despertar Cementerio v3 Dark_Alex )

pak pluginem pandoras battery ,

a teď se musíš dostat do pandoras menu (do psp vložíš mms a pak pandora battery)

Díky moc jen si chci vyjasnit konec toho návodu, kde je napsané:

"9 ) FAT baterii si upravte podle bodu 11 ) z prvního návodu"

Mám jeden z těch dvou bodů dělat nebo jak to je tam myšleno?:blink:

EDIT: Omlouvám se už jsem to pochopil, prvně jsem to blbě četl. Díky moc za rady

BTW: Do Pandora´s menu se dostanu tím, že do PSP dám MAgic memory stick a potom v PSP zapnu plugin pro Pandoras battery a jak dále do toho menu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ještě jedna věc: v návodu 3 ) Vytvoření Pandoras battery ze SLIM baterie je napsáno:je funkční i na 3.80 M33 !!!, ale zase na druhou stranu o pár řádek níže v návodu 5 ) Vytvoření Pandoras Battery na CFW 3.80 se píše: Na 3.80 nepůjde normální cestou vytvořit Pandora takže nejspíš jedině přes tento plugin

Takže co je pravda? Můžu si udělat i tu Pandoru pomocí návodu 4)???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem se zeptat: kdybych chtěl dělat Pandoru a Magic memory stick podle tohoto návodu: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008010021 tak níže se v návodu píše:

oficiální update firmwaru 1.5 přejmenujte na UPDATE.PBP a zkopírujte do rootu MS (ms0:/ UPDATE.PBP)

ale kde mám ten oficiální¨update firmwaru 1.5 sehnat??V přiloženém souobru byl jen Pandora installer, nebo nevím jestli to chápu špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu