Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdarec mám takovej problém delal jsem pandoru vse jsem udelal v poho , jedno psp jsem flashnul . U menu pandory nebyla neco jako moznost vratit na normalni baterku , tak sem nahrál ELF menu tak sem zalohoval eepron ( nebo nejak tak ) a taky nand . Tak sem v tom ELF vratil baterku do normálu a vypnul . áha psp zapnu ale nejede jenom sviti zelená power kontrolka a po chvíli se vypne , do recovery se nedostanu .... AJi kdyz tam dám nepandorizovanou baterku porad jenom sviti power kontrolka . Ano zkousel jsem dat psp do nabiječky , taky nic nenaskoci zas cerna obrazovka a kouka na mě green kontrolka

EDIT: mam psp fat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm tos me teda poradil to sem tayk vedel :dozey: ale nic to neudelalo ...

a i když tam dáš normální baterku tak to svítí jenom ta kontrolka a zkoušel si to zapnout jen nabíječkou bez baterky a jestli jo a jenom ti svítí kontrolka power tak máš doma brick.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a zajimalo by me jeste co mam delat kdyz mi nejde ani format pres ten prikazovy radek pise to toto C:\mspformat neni nazvem vnitrniho ani vnejsiho prikazu spustitelneho programu nebo davkoveho souboru. takze myslim ze s tim asi moc neudelam a mms asi uz vubec ne :D takze bud mam v pi**i pc a nebo nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám všechno podle návodu, a nedaří se mi vytvoři MMS :(, vždycky se seknu v 3 ) Despertar Cementerio v4 Dark_Alex v bodě 7 ), pustím to, zmáčku X, a pak se mi to sekne tady:

33dleae.jpg,

nevíte prosím, čím by to mohlo být? :roll:

EDIT: hledal jsem dlouho, jestli někdo neměl stejný problém jako já, ale nikoho jsem nenašel... :(

EDIT 2: jsem zkoušel aji naformátovat flash1, kdyby to náhodou nebylo tím, ale furt ten stejný problém :(

EDIT 3: jo, a paměťovku mám SanDisk 64MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám všechno podle návodu, a nedaří se mi vytvoři MMS :(, vždycky se seknu v 3 ) Despertar Cementerio v4 Dark_Alex v bodě 7 ), pustím to, zmáčku X, a pak se mi to sekne tady:

33dleae.jpg,

nevíte prosím, čím by to mohlo být? :roll:

EDIT: hledal jsem dlouho, jestli někdo neměl stejný problém jako já, ale nikoho jsem nenašel... :(

EDIT 2: jsem zkoušel aji naformátovat flash1, kdyby to náhodou nebylo tím, ale furt ten stejný problém :(

EDIT 3: jo, a paměťovku mám SanDisk 64MB

z vlastni zkusenosti to nevim, ale slysel sem ze a takhle malou kartou to neudelas, pujc nebo si kup 2GB a jsi v suchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost 4gb jde použít :? Teda ja se Sandiskem 4gb normalne flashuju

j vim nekomu to jde.. jenze pro jistotu, kdyz uz fakt nevis kde by mohla byt chyba - hledej nejvice pravdepodobne..

.. se 4GB byl problem, nejde to se vsema.. v orificialnim release readme je take napsana 4GB jako nefunkcni pro pandoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j vim nekomu to jde.. jenze pro jistotu, kdyz uz fakt nevis kde by mohla byt chyba - hledej nejvice pravdepodobne..

.. se 4GB byl problem, nejde to se vsema.. v orificialnim release readme je take napsana 4GB jako nefunkcni pro pandoru..

Nejde se všema jako že u některých je to 100 % funkční ? Abych někomu to psp potom nezničil :roll: Ale normalně flash jde s mym nofake sandiskem modrym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz hele ale stejnak potřebuje člověk 2 baterky na psp co aby na jedné byla Pandora's Battery a na druhe normalně človek hrál atd?

ne.. muzes mit jednu, kdyz potrebujes flashovat, zmenis ji na pandoru, kdyz potrebujes hrat zmenis ji na normal.. navic pomoci elf menu to je zalezitost par sekund..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu