Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam jenom 2 otazky :D sry jestli to tu nekde je ale co znamena to autorun u pandora plugin? a jeste co je vyhodnejsi jestli ten hellcat nebo plugin, ten hellcat jsem uz myslim zkousel ale myslim ze se to napoprve nepodarilo ale to jeste pozkousim pac nikdy mi to neslo napoprve ani obnovit ikdyz to delam stejne...

dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jenom 2 otazky :D sry jestli to tu nekde je ale co znamena to autorun u pandora plugin?

Normal+Autorun -> tzn ze baterka se chova normalne akorat ked ji vlozis do PSP tak se automaticky samo zapne (takova pandora ktera bootoje normal tvoj NAND)... :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel downgradovat pomoci tohoto 3-51M33...a dopadlo to tak že psp se rozsviti zeleny svetylko a nic nedělá, černo...vypnu...vyndam baterku...dam ji zpet a samo se zapne zeleny svetylko a zase nic.....tákže, co dál?:D

no tu baterku už máš přeměněnou v servisní takže teď musíš dodělat magic memory a potom udělat downgrande nebo falsh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja osobne pouzivam plugin na vytvoreni pandorrky...

Instalace:

Tohle stahnout :

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/07141/Battery.prx_6.98KB.html

Vlozit na root karty do slozky seplugins (slozku muzete vytvorit) a vytvorit vsh textovy soubor (normal v poznamkovem bloku...) nebo pokud ho mate tak jen doplnit radkem

ms0:/seplugins/Battery.prx

Pokud mame ve slozce seplugins tyto 2 soubory tak se dostaneme do Recovery menu > Plugins > Battery.prx dame na Enabled...

Pouzivani

=´=´=´=´=´=´=´=´=´=´=´=´´´´=´=´=´=´=´=´==´=´=´=´=´=´=´!
L + Select = Zaloha eproom.bin baterie,dioda 1x blikne!
======================================================!
R + Select = Obnova eproom.bin baterie,dioda 5x blikne!
******************************************************!
L + R      = Zmena baterie na Pandoru,dioda blikne 4x !
//////////////////////////////////////////////////////!
L + Start  = Zmena baterie na normalni,dioda blikne 2x!
------------------------------------------------------!
R + Start  = Zmena baterie na normalni+autorun,dioda  !
            blikne 3x                                !
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!
Start + Select = Vypnuti pluginu,po restartu znovu    !
                najede                               !
______________________________________________________!

Sry ze jsem sem nedal na tohle odkaz ale nikde jsem ho nenasel ale je urcite zrejme ze to je navod by Tekken90 ! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel downgradovat pomoci tohoto 3-51M33...a dopadlo to tak že psp se rozsviti zeleny svetylko a nic nedělá, černo...vypnu...vyndam baterku...dam ji zpet a samo se zapne zeleny svetylko a zase nic.....tákže, co dál?:D

(baterkou je myslena upravena pandora bat)

to ze se ti rozsviti zelene svetylko je vporadku. to znamena ze baterka bootuje.

potrebujes mit este flashovaci program na memory karte. a u starsich verzi tech programu se ti i tak nemusi obrazovka rozsvitit (respnevidis na ni nic)

orientujes se pak jen podle svetylek prace karty(a wifi) a zadavas prikazy pomoci S,T,O,X podle postupu tutorialu.

u novejsich jiz ti vypisuje ane popisky a postupy na obrazovku psp.

v zasade postup je ve zkratce takovej:

*vlozis kartu

*vlozis baterku

*psp zacne bootovat - rozsviti se zelena kontrolka power a parkrat problikne kontrolka karty

*ted se ti bud objevi menu nebo cerna obrazovka na ktere to menu vlastne taky je jen ho nevidis. zalezi na verzi flash programu

*pak je dobre (obzvlast pokud flashujes z orig) udelat si zalohu nand-dump.

v menu bude volba (pokud si dobre pamatuju tak to bejva pod ctvereckem, ale to bud vidis na obrazovce nebo postupuj presne podle toho co je v prilozenem tutorialu)

vytvoreni nand-dump trva cca 30sec. behem toho bude blikat kontrolka karty. az skonci zalohovani soubor nand-dump se ti ulozi na kartu a psp se vypne (prestane blikat a svitit zelena kontrolka power)

*vyndas zandas baterku

*zas parkrat problika karta a bud se objevi menu nebo cernej screen podle toho co mas za verzi. pak vyberes moznost pro instalaci cwf. (ja to mel pod X , ale opet postupuj podle navodu k flasheru co jsi stahl)

zacne instalace cwf. zas to trva asi 30sec a opet blika kontrolak karty. jak to doinstaluje opet se cela psp vypne.

*vyndej baterku, strc tam nahradni neupravenou baterri nebo pripoj jen na adapter a prekontruj verzi cwf, pripadne si prenastav nick apd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosim potřebuju pomoct. Když formatuju psp přes příkazovej řádek tak to píše toto.: Pseudo format is not necessary.

Nevíte co s tím???

to znamena ze uz si to jednou formatoval ... hlavne si udelej boot (ipl) a pouzivej EDIT ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mám jeden asi blbej ale pro mě důležitej dotaz.Jde pomocí 3.80 pandory přehrát psp s origo fw 3.90????Jde mi hlavně o to jestli jde přehrát 3.90-ještě sem tenhle fw nedělal.Dík.

Vzhledem k tomu ze despertar cementerio (pandorra) se nediva pri flashovani na to jaky tam mas firmware (proste naformatuje vnitrni pamet flash0 a nahraje CFW) je opravdu jedno ze tam mas 3.90 :roll: mam to odzkouseny keby neco .... hlavne si udelej NAND zalohu pred flashem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to znamena ze uz si to jednou formatoval ... hlavne si udelej boot (ipl) a pouzivej EDIT ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vzhledem k tomu ze despertar cementerio (pandorra) se nediva pri flashovani na to jaky tam mas firmware (proste naformatuje vnitrni pamet flash0 a nahraje CFW) je opravdu jedno ze tam mas 3.90 :roll: mam to odzkouseny keby neco .... hlavne si udelej NAND zalohu pred flashem ...

tak sem to přes ten příkazovej řádek zformátoval ale zkončil sem u toho když sem chtěl spustit Pandora's Battery Firm. Installer... to se mi psp samo vypne a nic se nestane jak dál nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Zdarec lidi, tak tohle je psycho. Všude furt čtu že format flash v recovery advanced a takovi pindy, tak se tam mrknu a ja tam nic takovího nemám, nam 3.52 m33 a je tam jenom připojení k fleši přes USB:cry:. Tak to mně kopni se to tam oběví při bryku ne bo co, kua chcu přejit na jiný FW a jesi se to zasekne a bude to chtít formát a von tam zese nebude tak je to vpasti.:angry:

2) Když chcu flešnou slima tak na tu zálohu mi nestači 64 karta sem se tu dočet jesi je to tak tak to je good se mi nechce zase formátovat 4g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Zdarec lidi, tak tohle je psycho. Všude furt čtu že format flash v recovery advanced a takovi pindy, tak se tam mrknu a ja tam nic takovího nemám, nam 3.52 m33 a je tam jenom připojení k fleši přes USB:cry:. Tak to mně kopni se to tam oběví při bryku ne bo co, kua chcu přejit na jiný FW a jesi se to zasekne a bude to chtít formát a von tam zese nebude tak je to vpasti.:angry:

2) Když chcu flešnou slima tak na tu zálohu mi nestači 64 karta sem se tu dočet jesi je to tak tak to je good se mi nechce zase formátovat 4g

1) nic se ti nesekne... proste nechapu proc si chces delat pandoru kdyz mas CFW... si vykut updaty ...

2) no to bude tim ze NAND zaloha slimka ma okolo 69 Mb ... a navic ta zaloha se ti ulozi na kartu kde mas despertar cementerio .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu