Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

aha, takže mms mám udělat znova ? já jen že když tam dám pandoru, tak mi hned svítí světle zeleně, tak nevím a zapnout nejde. Zkusím tedy mms znova

když jí chci naformátovat pak už jen přes příkazový řádek (přes tento počítač mám už) tak to odsouhlasím že to chci a najednou mě to napíše: Pseudo format is not necessary.

tak jsem to udělal celé znova a nějako sem se "zasekl" stále na tom samém místě :(

tak jsem se posunul dále, ale když zapínám PSP a mám tam pandoru, MMS, tak držím tlačítko L, ale i přes to se nedostanu to doho XMB menu :( ale jenom se pouze zapne :(

Buď se mi zapne nebo jenom svítí baterka zeleně a nic jiného se neděje,ale začne hned svítit po zandání do PSP:(Co s tým ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže mms mám udělat znova ? já jen že když tam dám pandoru, tak mi hned svítí světle zeleně, tak nevím a zapnout nejde. Zkusím tedy mms znova

když jí chci naformátovat pak už jen přes příkazový řádek (přes tento počítač mám už) tak to odsouhlasím že to chci a najednou mě to napíše: Pseudo format is not necessary.

tak jsem to udělal celé znova a nějako sem se "zasekl" stále na tom samém místě :(

tak jsem se posunul dále, ale když zapínám PSP a mám tam pandoru, MMS, tak držím tlačítko L, ale i přes to se nedostanu to doho XMB menu :( ale jenom se pouze zapne :(

Buď se mi zapne nebo jenom svítí baterka zeleně a nic jiného se neděje,ale začne hned svítit po zandání do PSP:(Co s tým ? :(

jestli ti to furt nejede, zkus naformatovat kartu pres Hellcat Creator, a pak udelej MMS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozn. Pokud chcete flashnout jiné PSP než na kterém byla MMS vytvořena koukněte jestli míte na kartě soubor /TM/DC8/act.dat. Zazálohujte si ho do PC. Pokud byste s tímto souborem na kartě flashli jiné PSP ztratilo by přístup na PSN. Tento soubor je pro každé PSP unikátní.

tenhle krok nechapu. kdyz si chci na fatku s CFW udelat pandoru i mms a chci flashnout jiny fatko, tak pred flashem se musim na to flashovany fatko podivat pres pc a tam na rootu by mela bejt slozka TM a v nem ty soubory ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle krok nechapu. kdyz si chci na fatku s CFW udelat pandoru i mms a chci flashnout jiny fatko, tak pred flashem se musim na to flashovany fatko podivat pres pc a tam na rootu by mela bejt slozka TM a v nem ty soubory ?

Co je na tom k nepochopení ? prostě když vytvoříš MMS, tak se na ní vytvoří tenhle soubor (ne vždy). Jedná se o certifikát k PSN a je pro každé PSP jedinečný, takže když s tím souborem na kartě flashneš jiný PSP, tak ztratí přístup k PSN !

a kdyz teda delam pandroru pres tu aplikaci, potvrdim vytvoreni pandory, vypnu aplikaci, tak bude psp fungovat porad nebo ho mam mit na nabijecce celou dobu ? (pro jistotu)

Stačí mít na kartě Timemachine IPL... vše je v návodu napsáno..

nevíte někdo jak zjistit typ základovky bez krabice a bez nějakého programu ??

Podle kódu pod baterkou PSP.... flashnutelné Pandorou jsou do 7B tuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom k nepochopení ? prostě když vytvoříš MMS, tak se na ní vytvoří tenhle soubor (ne vždy). Jedná se o certifikát k PSN a je pro každé PSP jedinečný, takže když s tím souborem na kartě flashneš jiný PSP, tak ztratí přístup k PSN !

takze mam ten soubor vyndat z ty slozky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas, kdyz si ted nainstaluju OFW 6,10 a vyšší kvuli jedné hre pujde mi psp zase flashnout? Myslím že ne, jenom si to chci potvrdit, nevim jestli to za to stoji.

Záleží jen na tom, jakou základní desku v PSP máš... pokud máš flashnutelnou (viz tabulka), tak samozřejmě půjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jen na tom, jakou základní desku v PSP máš... pokud máš flashnutelnou (viz tabulka), tak samozřejmě půjde

Flashnuty ho ted mam, takze flashnutelny je. Jenom jsem se chtel zeptat jestli to pujde vratit. Už sem se smiril s tim ze to nepujde, takze mam ted neuveritelnou radost. Diky moc za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu