Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MSPD pouze 64 MB - 2 GB ( 32 MB ani 4 GB karta nejde - zřejmě kvůli velikosti sektorů ( chyba heck free reserved sector : to small reserved sectors ..odzkoušenou mám já osobně jen 2 GB kartu....)

mel by jsi to opravit ze 4GB karta funguje...delal jsem to s ni 4*

EDIT will: si prase dělat to s kartou.....fuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim

kdyz ja zapnu homebrew pandora´s batery creator tak mi to hodi chybu The game could no t be started (8002014C) nevite co s tym je? a kdy mam zmacknout trujuhelnik?

v recovery si nastav v Configuration z Kernel 3.30 na 1.50 a melo by to jit (Recovery- kdyz spoustis psp tak drz R)

trojuhelnik zmacni jakmile se ti spusti ta obrazovka s vysvetlivkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau,jsem kámoš od kramly,s kterým dáváme do kupy pandoras batery... všechno jsme udělali jak máme,jen když vložíme baterku a pamětovku do psp,tak nenaběhne žádné menu.. co s tím? není chyba v baterce? mám ji trošku jinou než kramla,asi neznačkovou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz ja vlozim baterku "JIGSTICK" tak se mi normalne spusti psp mam s tym neco blbe?? vse jsem vytvoril uplne v pohode....

psp fat by se ti melo normalne spustit i s pandorou...ale na slimu ne.na slimu se ti ukaze pouze cerna obrazovka, staci pockat 3 vteriny a zmacknout X a mas FW 3.60M33(ale porad bude cerna obrazovka)

cau,jsem kámoš od kramly,s kterým dáváme do kupy pandoras batery... všechno jsme udělali jak máme,jen když vložíme baterku a pamětovku do psp,tak nenaběhne žádné menu.. co s tím? není chyba v baterce? mám ji trošku jinou než kramla,asi neznačkovou

pokud mas baterku neoriginalni(takovou tu ktera vic vydrzi(asi)) tak s ni ti to teda nepujde, musis to udelat s originalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz ja vlozim baterku "JIGSTICK" tak se mi normalne spusti psp mam s tym neco blbe?? vse jsem vytvoril uplne v pohode....

presne jak rika han, pokud to delas na Slim, pockej az se rozsviti dioda wifi a pak parkrat zablika dioda MS.. pak zmackni X, pak se PSP vypne, tot vse..

.. pokud to delas na fat, baterii vlozis a PSP se "normalne zapne" tzn. naskoci do XMB, tak je spatne vytvorena baterie, pokud se zapne (zeleni sviti ledka) a je cernek screen, tak jsi spatne vytvoril magic memory stick ;) celkem easy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam proble, downgradoval jsem vytvořil jsem z baterky do staryho psp pandorinu baterku a dal do mojeho slim 3.60 no a nic jen se rozsvitilo podsviceni no a v tom starym to šlapalo co s tím?

to je dobre...vloz pandoru do slima a ona se rozsviti ta kontrolka+podsviceni a vyckej 3 vteriny a zmackni X a mel by jsi tam mit 3.60M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp fat by se ti melo normalne spustit i s pandorou...ale na slimu ne.na slimu se ti ukaze pouze cerna obrazovka, staci pockat 3 vteriny a zmacknout X a mas FW 3.60M33(ale porad bude cerna obrazovka)

pokud mas baterku neoriginalni(takovou tu ktera vic vydrzi(asi)) tak s ni ti to teda nepujde, musis to udelat s originalni.

Mám fat verzi.. A ta aterka vydrží shruba stejně.. Jenže Kramla mi nechce půjčit baterku a já už nikoho s PSP neznám.. Nebo potřebuju sehnat Lumines, abych mohl uděla DG jiným způsobem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp fat by se ti melo normalne spustit i s pandorou...ale na slimu ne.na slimu se ti ukaze pouze cerna obrazovka, staci pockat 3 vteriny a zmacknout X a mas FW 3.60M33(ale porad bude cerna obrazovka)

pokud mas baterku neoriginalni(takovou tu ktera vic vydrzi(asi)) tak s ni ti to teda nepujde, musis to udelat s originalni.

jj postup je v pohode jen abych ted sehlal baterku (bo jsme meli neoreginal a na nem nejde vytvorit pandoras) bo tam svoju davat nebudu bo si nejsu jisty s obnoveni baterky.... jsem si nejsem jist:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu