Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odlinkování ukradeného EA účtu


holydead

Recommended Posts

Zdravím. Byl bych moc rád za jakoukoliv pomoc. Někdo mi ukradnul EA účet a změnil mi tam email i heslo. Teď mi každá EA hra když se snaží přihlásit k online funkcim řekne: dlouho jsme vás nevideli, změňte si heslo.. odkaz pro restart byl odeslán na wyo......@dropmail.   netuším co to je za email a nemám žádnou šanci se dostat na EA účet a odlinkovat konzoli... Měl by prosím někdo nějakou radu? Děkuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

napsat z puvodniho emailu a pozadat o reset hesla? ti tam muselo prijit upozorneni ne?nebo ti ukradli i ten?

jinak internet rika: jinak nez prihlasenim na ea ucet a odlinkovanim tam se to udelat nedaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 12. 2022 at 18:19, mirai_trunks napsal:

napsat z puvodniho emailu a pozadat o reset hesla? ti tam muselo prijit upozorneni ne?nebo ti ukradli i ten?

jinak internet rika: jinak nez prihlasenim na ea ucet a odlinkovanim tam se to udelat nedaa

Na ten účet se dostanu po změně hesla.. ale konzole pořad píše že posílá password reset. Vypadá to že je nějakým způsobem propojena s úplně cizim účtem. Ale stalo se to až po té kradezi. Předtím jsem multak normálně hrával 

16700109608245860453111532498108.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu