Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

download


tatajirka

Recommended Posts

Mám problém, prosím poraďte:

Koupil jsem si hru BORDERLANDS THE GAME OF THE YEAR EDITION, která obsahuje voucher na všchny DLC balíčky vydané k této hře. Jelikož nemám doma net, tak jsem si balíčky stáhnul a nainstaoval u kámoše. Vyzkoušeli jsme to, zaktualizovalo si to verzi hry a ukázalo nám to, že balíčky jsou nainstalovaný. Spustili jsme hru a u nejbližšího teleportu jsme se přesvědčili, že tam opravdu nainstalovaný jsou. Potud vše v pořádku. PS3 jsem přinesl domů, zapnul hru a k mému velkýmu překvapení, tam ty balíčky prostě nebyly. Tak jsem to vzal znova ke kámošovi a když jsme se koukli do dovnload list, tak to tam bylo znova jakoby připravený ke stažení. Prosím poraďte, nevím co mám dělat... přece jak tykev nebudu ty balíčky pokaždý stahovat znova dokola a podle mě to musím jít hrát i bez připoení k internetu, když už jsme to jednou stáhli a nainstalovali.

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je možné že má ps3 baterii na motherboard obdobně jako pc? :D

Taky me to napadlo kdyz se zminil o tom nastavovani casu :)

Ale jestli to chce nastavovat cas, jak pises "po kazdym zapnuti" anizbys odpojoval PS od elektriky, tak bych skusil reklamovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu