Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zjištění patche hry


Rastafary

Otázka

Zdravím všechny

Mám takový problém. Koupil jsem si staršího xboxa, ale chápek neznal verzi flashe. Dočetl jsem se tu, že to nijak nejde zjistit, jedině datumem vydání, ale konzole je 2006, takže tu nic nezjistím.

Ale napadlo mě, jestli by nějak nešlo zjístit jestli a jak jsou hry které jsem k tomu koupil opatchovane?

Jde to přes ABGX nebo něco takového?

Dostal jsem k tomu cca 20her a i celkem nové (NHL 11, FIFA 11 atd.) a všechno jede...

Jen teď nevím jak vypálím nejnovější hry a obětovat DVDčka se mi nějak nechce.

Předem dík za Vaše názory!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Patchuj hry na Wave2 a mas to istejsie...na starom flashi takto pojdu vsetky hry, okrem s AP2.5.

Takže když to budu patchovat na Wave2, tak by to měl zvládnout jakýkoliv flash?

A co s těma AP2.5? Tam budu muset nahrát ten správný dashboard do konzole a zase patchnout hru na wave2 a pojede?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže když to budu patchovat na Wave2, tak by to měl zvládnout jakýkoliv flash?

A co s těma AP2.5? Tam budu muset nahrát ten správný dashboard do konzole a zase patchnout hru na wave2 a pojede

Jestli máš DB 9199 nebo nížší , tak můžeš použít tento návod jak hrát hry i s AP25 :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

jinak jedině přeflashovat na LT + 1.1

zkontroluj vždy iso v ABGX autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 ( tím se to opraví a ošetří ochrana AP25 ) . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš opatchovat na wave 2 a vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli jsi k tomu dostal i vypálené hry, tak stačí jen zjistit na kterou wawe to patchoval, ne? přes program 360 wawes patcher. no a na tu samou wawe to patchuj i ty.

To by bylo nejlepší. Ale jak to zjístím pomocí toho 360 waves patcher, nebo pomocí něčeho jiného?

Jestli máš DB 9199 nebo nížší , tak můžeš použít tento návod.....

Toro díky za návod! Právě se chci vyhnout přeflashování, tak by se mi hodilo nějak zjístit verzi patchy těch her co k tomu mám. Ale jak to všechno půjde, tím způsobem jak si psal ty, tak bych neměl mít žádný problém ne? (krom toho, že si nebudu moct ani vzpomenout na livko...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu