Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejnovejsi dash


dEvilps3

Recommended Posts

Zdaravim...

Chtel bych hrat nove hry,mam flashlej xbox,ale pouze 1.51 a mam dash tusim 9199.Mam par dotazu.

Abych si zahral treba assasins creed bloodlines,tak musim mit novej dash a novej flash. To vim :) Ted ale druha vec.Na flash ted nemam cas ani chut,momentalne mi staci zprovoznit harry potter and deadly hallows,ke kteremu pry staci starsi flash ale novej dash,je to tak? Ja bych se tim chtel zeptat na dve veci,kdyz dam novej dash,tak mi pak pujdou i zpetne ty stary hry,co makaly na 1.5ce? A zadruhy,pak mi teda staci jen preflashovat a bude vse ok? Pokud je to tak,muzu poprosit na funkcni link nejnovejsiho dashe?Vim ze byly bety atp tak bych to nerad spletl,uz v tom nemam prehled:(

Predem moc dekuju,snad jsem neco nezvoral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.

Zkusim to.Ja se ptal hlavne na toho harryho,pujde mi,nevite?Kdyz ho nemam vypalenyho a pred ac bh tsm dam toho harryho?

Když máš ještě DB 9199 , tak můžeš použít tento návod jak hrát hry i s AP25 - je škoda to nevyužít :

http://console-forum.net/tema/107538...overeny-postup

zkontroluj vždy iso v ABGX autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 ( tím se to opraví a ošetří ochrana AP25 ) . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš opatchovat na nižší wave a vypálit

Samozřejmě že HARRY ti spustit půjde .Půjdou ti i všechny staré patchované hry - já to mám také tak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko panove:). Mel bych dotaz.

Obcas se me stane ze mam problem s nacitanim DVD, nikdy predtim se me to nestavalo. Ted posledni dobou me nechce xbox nacitat DVD s hrama. Palim porat stejne, mam cca 100 zaloh, patchuju i pouzivam abgx. Ten problem je jak u nove vypalenejch, tak i u starsich her. Pouzivam jen DVD + R DL Verbatim a palim 2,4x. FW mam 1.5 od Kanalizatora. Ovsem zarazi me, ze kdyz dam do xka normalni DVD s filmem nebo vlozim origo hru , tak to nacte v pohode. Proto si myslim jestli nemuze bejt chyba v Dash. mam tu betu pro KINECT2.0.12416.0 a obcas se stane ze to zamrzne. Nevite jestli neni lepsi Dash pro KINECT, ja jsem cetl ze vyhcazej nejaky updaty, ale nemuzu nic najit. Diky vsem za pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně je to mechanikou v xboxu . Stává se to hlavně u xboxú na kterých se hrálo bez instalace na HDD . Je logické , že film na normálním DVD ti to přečte dobře - čtení není tak náročné jako na dvouvrstvém DVD a originálka je také o hodně kvalitnější než pálenka . Domluv se s nějakým flasherem na vyčištění a seřízení mechaniky . V nejhorším případě budeš muset mechaniku v xboxu vyměnit za novou . Dash na to vliv nemá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martah: ak chces plne funkcneho avatara pripoj to na live a zupdatuj (samozrejme beres zodpovednost v pripade neznalosti co novy dash obsahuje), ak mas ban tak pravdepodobne ho uz mat funkcneho nebudes

onefootman: popisalo sa vselico, myslim ze oficialne stanovisko je ze nejdu (nesli, uz idu po opatchovani) CoD: MW2, CoD: BO, Halo:Reach, originalny disk obsahuje vsetko co ma, takze nieje problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a znamena to,ze novy hry budou zase vyzadovat novy dash?mam flash na Ap25 a betu dashe kinect (na live nelezu),ale pokud budu potrebovat aktualizovat dash kvuli novy hre,která verze je teda bezpečná....Mám objednanou collectors edici dead space 2 tak doufam,ze se mi neaktualizuje dash...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu