Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak nevim, jsem v tomto uplnej začátečník, mám FW 3.55 zkusil jsem to podle videonávodu na 1. straně ale nemám tam žádnou zobrazenou složku pod ikonou ovladače na obrazovce.Když vložim flešku s PUP, zobrazí se mi jen pod audio-video soubory. Nemá někdo detailní postup od instalace hack soft. po spuštění hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, jsem v tomto uplnej začátečník, mám FW 3.55 zkusil jsem to podle videonávodu na 1. straně ale nemám tam žádnou zobrazenou složku pod ikonou ovladače na obrazovce.Když vložim flešku s PUP, zobrazí se mi jen pod audio-video soubory. Nemá někdo detailní postup od instalace hack soft. po spuštění hry?

Musíš si si stáhnout soubor "3.55 Geohot CFW "JB"". Dát ho na root flashky (pokud možno prázdné), v XMB jít do settings-system update-update via storage media,vše odsouhlasíš a nainstaluje se ti patch. Konzole několikrát zapípa a vypne se. po zapnutí tam máš možnost instalovat pkg. To je vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si si stáhnout soubor "3.55 Geohot CFW "JB"". Dát ho na root flashky (pokud možno prázdné), v XMB jít do settings-system update-update via storage media,vše odsouhlasíš a nainstaluje se ti patch. Konzole několikrát zapípa a vypne se. po zapnutí tam máš možnost instalovat pkg. To je vše

Píše se tu hodněkrát "na root", jak tomu mám rozumět, to není klasický přsun/kopírování z PC na flešku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si si stáhnout soubor "3.55 Geohot CFW "JB"". Dát ho na root flashky (pokud možno prázdné), v XMB jít do settings-system update-update via storage media,vše odsouhlasíš a nainstaluje se ti patch. Konzole několikrát zapípa a vypne se. po zapnutí tam máš možnost instalovat pkg. To je vše

První část se povedla. Teď se snažím o PKG. Na 1.stránce je pod Homebrew - Geohot test PKG, to je ono? Stejně mě to vypíše 402 File not found!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

redroker potrebujes PKG jen FTPbox a pak PKG soubory her viz www.psney.4fan.cz mas tam vse!

Asi nechápu, teď si externího disku můžu spustit staženou hru, přes CFW? Ono mi to opravdu není jasné...potřebuješ PKG jen FTPbox.... pro mě je to opravdu španělská vesnice. Je velkej rozdíl mezi tímhle, nebo cracknutím hry na PC! Na uvedené stránce psney.cz je nanejvýš postup instalace CFW kterou už mám, ale dál? Kde mám stáhnout PKG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blooman je to tu tisickrat nejsou jeste bany

redroker chceme ti pomoct ale je to tezky :angle: tak napisu ti krok za krokem

stahnes: ftpbox http://www.edisk.cz/stahni/81799/blackb0xFTP1.2_3.55.rar_1.16MB.html

das na root flashky to znamena ciste na flashku ne do zadny slozky! a v PS3 pomoci funkce install package files nainstalujes

a dal postupujes pomoci navodu na predni strane nebo podle videa na mém "webu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blooman je to tu tisickrat nejsou jeste bany

redroker chceme ti pomoct ale je to tezky :angle: tak napisu ti krok za krokem

stahnes: ftpbox http://www.edisk.cz/stahni/81799/blackb0xFTP1.2_3.55.rar_1.16MB.html

das na root flashky to znamena ciste na flashku ne do zadny slozky! a v PS3 pomoci funkce install package files nainstalujes

a dal postupujes pomoci navodu na predni strane nebo podle videa na mém "webu"

V PS3 mám FTP Black Box, pak se mi zobrazí černá obr. s červeným textem (IP), abych mohl hrát stažené hry, musím se propracovat Total Commanderem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jakém videu, v tom druhém? To mi přijde, že je to o něčem jiném. Tam vidím třeba složku Open Manager, to já tam nemám. Pod ikonou ovladače mám Install Package Files (prázdná) a FTP (Unknown), toť vše. Ten externí disk mám připojit k PC a sítí zkopírovat na PS3, nebo přímo k PS3......co bych já dal za kompletní domrtě návod......prostě pro blbce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu