Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Azbest: Pokud to já chápu správně,Sony teď nemá žádnou páku jak poznat, že máš CWF, jelikož je vše podepsané jejich klíči, takže vlastně, vše je "legální" jak pro systém tak pro jejich servery které to kontroluji(pokud takové nějaké existují), ale pochopitelně, nic není 100%.

edit: tekken90 byl rychlejší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze abych si to zrekapituloval:

Instalaci CFW od GEOHOTa vlastne pridam jen polozku (moznost) v menu instalovat podepsane aplikace (HB). Takze po instalaci CFW si do PS3 nainstaluji napriklad FTP server z prvniho prispevku. Pote vratim zpet OFW a dana aplikace tam zustane a pujde stale spoustet. Tim padem by teoreticky i po dalsim update OFW ze strany SONY nainstalovane podepsane aplikace stale bezeli bez problemu a vlastne samotne SONY ani nepozna ze jsem nekdy na svem PS3 neco provadel...

Je tomu tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první stránku přidány HB hry - Heretix, Hexen a Doom.

Edit: Teď jsem zkoušel a ani jedna se nechce instalovat...

Zdravím chtěl bych se zeptat byo by dobré sem dávat i otestované hry co už jsou funkční pro přehled.Jinak dík za veškeré info co sem dává tekken90
Souhlasim , jen bych chtel dodat jestli by na to mohlo byt zrizene zvlastni tema ktere bude locknute aby se tam nespamovalo , blbe se hleda v 60strankach kdyz ani nevite co poradne hledate ;)

Zatím je funkční pouze Castlevanie a to jen přes upravený EBOOT. Dean (tvůrce BM multiMAN) dělá na scriptu, který umožní spouštění záloh přes jeho BM na Geohotově CFW. Vydat by ho měl ještě dnes. Jinak v multiMANu fungují hry, které podporují direct boot bez funkce systemcalls... bohužel žádnej seznam her neexistuje. Takže můžete zkoušet, pokud se vám nechce pár hodin počkat :)

mne to neide preflashovat napise ze no applicable update was found

V tom případě děláš něco špatně a soubor updatu nedáváš do správné složky nebo ho máš špatně pojmenovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted podpisovač podle všeho nejde hodně lidem! stačí kouknout na forum PS3hax tzn ze je to skoda :( mozna by se daly podepsat PSN hry kdyz by ta GUI aplikace šla jak ma

to hydrant mas to ve slozce PS3/UPDATE/soubor??? a mas flashku fat32?

to tekken hele mas tam blbe singer ma to byt signer ;) ten program nezpíva ale podepisuje :lol: i mistr tesař se jednou utne ;)

//stane se XD.. opraveno, díky ;-) tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejte nekdo srozumiteny navod jak to udelat.

Pochopil jsem,ze se tam musi dat original : 3.55 ,potom Geohot 3.55 ,ktery se nejak upravy a manager normal funguje a vsechny hry? :-)

Jestli tomu je tak.Tesim se na srozumitelny navod a hodim si to tam ps: JB flaska uz neni potreba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ Nefunguje ani jedno. Ale instalace tam je popsaná srozumitelně, stačí nainstalovat upravenej PUP a pak znovu Geohotův CFW. Zatím bych ale raději počkal, je to stejně k ničemu. Navíc přes ten script bude lepší kompatibilita. A jelikož se jedná o upravená FW, tak JB samozřejmě potřeba není, to se tu už řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu