Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem uspesne nainstalil CFW od GEOHOTa a na to hned nainstalil FTP server. Funguje a bezi. Jsem i on-line a PSN a vse ostatni funguje v pohode. Pokousel jsem se nainstalovat i hry z prvniho postu, ale ty mne vsechny vyhodi chybu a nic se neinstalne.

Ale jsou to prvni krucky, prave aplikace jako je napriklad prave FTP, (tedy az (jestli nekdy) bude umet napriklad spoustet na pozadi, nastavit heslo a podbne) je to co bych prave od hacku cekal. Tedy nyni zadne pripojovani USB HDD k PC a pak opet k PS3, pekne vse nakopirovat primo na nej z PC bez odpojovani od PS3. A dalsi takovehle aplikace, Skype, podpora NTFS (tim padem soubory vetsi jak 4GB na USB HDD) a posleze nejake kodeky k prehravani MKV, souborovy manzer typu TotalCommandera nebo pruzkumnika a podobne. Hry podle mne jsou az to posledni, ne-li nedulezite, jejich cena v bazarech neni zase tak velka aby si i student nedovolil jednou za cas nejakou koupit.

Mam prave strach ze neustale poptavky po tom kdy pujdou konecne hry a podobne celou tuto snahu zhati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tu dáváš něco, co tu už dávno je? Zatím je to úplně k ničemu, hlavně pokud vyjde ten script do multiMANu.. Navíc hrabání se v lv2 je akorát tak o brick.

magister-cz_ Bohužel ty hry zřejmě nejsou podepsaný pro 3.55, ale všechny ostatní aplikace fungují. Jinak multiMAN obsahuje i filemanager i FTP, který je stabilnější než FTP blackb0x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera půjčil konzoli po YLODu od kámoše na zkoušení CFW :) Pár věcí ještě musím pochopit, ale to se podá. Mednafen emulátor jsem rozjel bez problému, jen občas zamrzne celá konzole. U jednoho file manageru byl k .pkg přiložen i eboot, ale nepochopil jsem, k čemu tam je, ani kam to zkopírovat, manager funguje i bez toho. Nevíš to třeba ty tekku? Trošku jsem čekal, že dneska už by Dean mohl vydat backup manager s tím scriptem, ale zatím se tak nestalo a teď myslím amíci spinkají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera půjčil konzoli po YLODu od kámoše na zkoušení CFW :) Pár věcí ještě musím pochopit, ale to se podá. Mednafen emulátor jsem rozjel bez problému, jen občas zamrzne celá konzole. U jednoho file manageru byl k .pkg přiložen i eboot, ale nepochopil jsem, k čemu tam je, ani kam to zkopírovat, manager funguje i bez toho. Nevíš to třeba ty tekku? Trošku jsem čekal, že dneska už by Dean mohl vydat backup manager s tím scriptem, ale zatím se tak nestalo a teď myslím amíci spinkají :)

Eboot tě jako běžnýho uživatele nemusí vůbec zajímat, stačí ti PKG, kterej nainstaluješ a můžeš pak tu aplikaci používat. Je janý, že se občas může stát to, že ti konzole zamrzne. Přeci jen se jedná o HB SW. Jinak Dean psal, že mu včera vypadlo internetový připojení, takže na ničem nedělal nejspíš, uvidíme jak na tom bude dnes ;)

tady jsou nějaké hry na cfw 3.41 ,tedy jestli se nebude zlobit tekken, že jsem to sem dal...

http://www.ps3iso.com/showthread.php?t=43862

No link stejně nejde, pokud se jedná o HB hry, tak ty na 3.55 stejně nepůjdou... pokud se jedná o ISO hry, tak pro to tu je speciální DL sekce.

---------------

Jinak kdyby si někdo chtěl udělat vlastní PSN avatr, stačí přepsat soubor "dev_hdd0/home/000000XX/friendim/avatar/me.png" přes FTP :)

Edit Ta změna vataru nefunguje, vždycky se přepíše na původní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen doplním Quicksilvera, sony tam dalo ochranu na lvl2 do fw 3.55 a hackri se domnívali, že to je od goehota....prej to neva, zálohy pojedou přes lvl1(nejsem programátor takže fakt netuším o čem se ti kluci dohadujou ;oD)

nicméně, je to vše na dobré cestě a pejskaři s fw 3.55 si budou moct zahrát zálohy do konce týdne 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu