Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dnes jsem nahodil CFW, stáhnul upravený .pkg soubor, a hru Fallout New Vegas, nainstaloval .pkg, přes ftp nakopíroval hru, dal jsem update a hra se sama smazala z XMB, musel jsem tu hru smazat (FTP), teď ji tam přes kopíruju znova a zkusím to spustit bez update, pak dám vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k cemu ti je signer kdyz ten pkg k ty hre uz je signlej teda aspon podle toho ze ti funguje na CFW

Právě že funguje ale jen začátek :( když má najet menu tak černá obrazovka a nic se dál neděje...

Jinak nevadí když stáhnu hry z této adresy http://console-forum.net/tema/101592-433-ps3-games-19-psn-jailbreak-loadfiles-upload-by-michalss-pcmaker když je to dělané na 3.42 a dám k tomu ten podlespanej EBOOT.BIN na 3.55 tak by to mělo šlapat ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony zatím bany dávat nemůže, páč nepozná co je JB(CFW) a co ne, teda aspoň prozatím...

nějakej týpek Richard Leadbetter z Digital Foundry uvedl pro eurogamer.net článek, že sony může do budoucích fw přidat instrukci pro kontrolu(údajně to není nic složitého po programátorské stránce), jestli v sys není otheros popř gameos...pokud ho tam najdou, tak bude ban

celý článek >>>ZDE<<<

tohle sem asik nepatří...kdyby to vadilo, tak pls mody, aby to případně přesunuli nebo nechali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z programatorského hlediska je to vážně jen pár řádků ověřit, teoreticky a spíše i prakticky by mělo stačit zkontrolovat velikost firmwaru v konzoli a porovnat s velikostí oficiálního firmweru, nebude sedět, následuje ban... protože sedět musí vždy. Nesedí jen tehdy když se něco přepíše. ALE, CFW je tak fajn, že nikomu nebrání si po nainstalování aplikace znovu nahodit oficiální firmware. Každopádně jedna ze základních kontrol by to být mohla a dokonce dost softu takhle zabezpečená je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhneš EBOOT.BIN ten nainstaluješ přes USB flesku do PS3 udělá se ti ikona hry pak přes FTP překopíruješ jen vše co je ve složce USDIR do té samé složky co ti jí EBOOT.BIN vytvořila hru kterou si stáhnul má i svoje ID číslo jako například BLES00875 tu složku si najdeš v PS3 přes FTP a otevřeš jí a pak otevřeš USDIR a tam překopíruješ data z USDIR z plné hry co si stáhnul..ale nekopíruj z plné verze ten EBOOT.BIN ten už tm máš udělanej hned od záčátku když si instaoval tu ikonu co se ti udělala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další info k manageru

http://psx-scene.com/forums/668708-post1474.html

Podle toho, co Dean píše, užmá script, který vytváří upravené ebooty sám, ale pořád je tam hodně kroků, které musí uživatel udělat sám. Proto nespěchás vydáním a snaží se celej postup co nejvíc zjednodušit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem z toho taky jelen...

GTAIV jsem zkopíroval přes multimana.

nejspíš jsem ho našel v hdd0/GAMES

z netu jsem stáhnul jen .pkg ke GTA, ten když spustím předem, tak nejde (Castlevanie vytvořila ikonu a složku)

teď nevím co přesně prvně zkopírovat, aby se ten .pkg spustil

eboot nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Spustíš PKG, vytvoří ti to složku se hrou na disku hdd0/game

2. V záloze hry najdeš složku USDIR a její obsah kromě EBOOT překopíruješ do složky, která se ti vytvořila díky tomu PKG.

To je vše...

tekkene a co to ostatni co tam je okolo kromě EBOOT to ne ? mám tam složky " LICDIR , TROPDIR , ICON0.PNG , PARAM.SFO , PS3LOGO.DAT " ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Spustíš PKG, vytvoří ti to složku se hrou na disku hdd0/game

2. V záloze hry najdeš složku USDIR a její obsah kromě EBOOT překopíruješ do složky, která se ti vytvořila díky tomu PKG.

To je vše...

To znamená, že je ten .pkg ke GTA špatný, protože se nespustí a hodí error. Právě mě napadlo, jestli se nemá spouštět po zkopírování té zálohy včetně názvu složky BLESatd., ale to nepomohlo. U zálohy GTA je mimo složku USRDIR spousta souborů, tzn. že tyhle hra vůbec nepotřebuje? Jinak už to asi vše chápu.

Mimochodem tohle je v readme u toho .pkg ke GTA: directory: /dev_hdd0/PS3_GAME/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhneš EBOOT.BIN ten nakopíruješ přes USB flesku do PS3 udělá se ti ikona hry pak přes FTP překopíruješ jen vše co je ve složce USDIR do té samé složky co ti jí EBOOT.BIN vytvořila hru kterou si stáhnul má i svoje ID číslo jako například BLES00875 tu složku si najdeš v PS3 přes FTP a otevřeš jí a pak otevřeš USDIR a tam překopíruješ data z USDIR z plné hry co si stáhnul..ale nekopíruj z plné verze ten EBOOT.BIN ten už tm máš udělanej hned od záčátku když si instaoval tu ikonu co se ti udělala...

jak se kopiruje eboot.bin? tvym zpusobem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu