Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

Stáhneš EBOOT.BIN ten nakopíruješ přes USB flesku do PS3 udělá se ti ikona hry pak přes FTP překopíruješ jen vše co je ve složce USDIR do té samé složky co ti jí EBOOT.BIN vytvořila hru kterou si stáhnul má i svoje ID číslo jako například BLES00875 tu složku si najdeš v PS3 přes FTP a otevřeš jí a pak otevřeš USDIR a tam překopíruješ data z USDIR z plné hry co si stáhnul..ale nekopíruj z plné verze ten EBOOT.BIN ten už tm máš udělanej hned od záčátku když si instaoval tu ikonu co se ti udělala...

tak jsem to udelal presne podle tohoto a ono to funguje ! Spustil jsem novyho Assassina :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem taky neodolal a stáhl a nainstaloval jsem si hru Heavy Rain, kterou jsem si chtěl koupit, ale byl to docela problém sehnat.

Potvrzuji funkčnost. Funguje bez problémů. Jen jsem ještě musel do složky se hrou nakopírovat složku s trofejema. Bez té se hra nechtěla zpustit, psalo to právě nějakej problém s trofejema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu za blbce,ale musim se zeptat.. Stahl jsem na zkousku nejmenčí hru Dead Rising 2....z PKG souboru se mi vytvoril v PS3 BLES000948 nebo tak nejak...kdyz do nej vlezu tak vidim vse co mam a i soubor EBOOT. Jenze jsem asi jatro a hra ma slozku UPDATE - je jasny ze neni potreba a pak slozku PS3_GAME a v ni slozku USRDIR..Zkousel jsem celou PS3_GAMES slozku narvat do slozky hry...a i jen dohrat USRDIR slozku z disku do USRDIR slozky v PS3 a pri spusteni hry mi to pise corrupted data a ze je mam smaznout...nevim co delam spatne :-( Diky za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady lidi : Geohot a fail0verflow jdou k soudu zaluje je : SCEA nejen ze po nich chce,aby veskere veci souvyslejici s Hack PS3 bylo odstraneno ,ale take budou ponich pozadovat veskerou nahradu skody.

Tak to je bomba jsem docela zjedavej jak tohle vsechno dopadne .... mel rovnou ty klice dat ven stejne pujde kluk jeden usatej za katr.Ja bych jim to udelal stejne na nej vyplacnou ... nejake to mega sem a nikdy to nezaplati.

Dobre vedel do ceho jde.Sony varovala jake kroky podnikne.Celou dobu jsem si jinak myslel,ze to povede prave k tomu.Meli vsechno delat hezky tajne ,az by mel vsechno kompletni tak to vydat najednou a odskouzene.

Zkratka se tvarit,ze to neni nikdo prace.Soupnout to nekam na net a pak si to stahlo 1000x lidi.Tak aspon,jestli mu to za to vsechno stalo a stejne tedka uz se na PS3 nic nezastavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim,z e ty kluci nejsou blby, precejen to delaji uz nejaky leta a jsou dost chytry na to, aby vedeli, co jeste v ramci prava muzou a co uz ne. Spis to vidim jako prudu ze strany Sony - holt kdo by se chtel nechat vlacet po soudech..? A s tim asi hlavne pocitaj a taky trosku psychologicky tlacej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim,z e ty kluci nejsou blby, precejen to delaji uz nejaky leta a jsou dost chytry na to, aby vedeli, co jeste v ramci prava muzou a co uz ne. Spis to vidim jako prudu ze strany Sony - holt kdo by se chtel nechat vlacet po soudech..? A s tim asi hlavne pocitaj a taky trosku psychologicky tlacej.

opravuji se, dostal jen soudni zakaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim tady slovaci pisou zase neco jineho

Sony sa pokúša zastaviť Geohota, fail0verflow a ďalśích - nepodalo na nich žalobu, ale pokúša sa súdne zastaviť šírenie kódu a všetkých nástrojov, ktoré umožňujú preniknúť do PS3 systému (podobný postup zvolilo aj pri ps3 jailbreaku) Súd má rozhodnúť dnes, hackovanie ps3 už však nezastaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne se chystám na další testy, u GTA jsem nejspíš měl stejně pkg pro US verzi, ale stejně je divné, že se nenainstalovala. Žádné novinky ohledne multiMana nejsou, nejhorší na tom je, že teď je na internetu padesát verzí od každé hry, jednou pro JB, jednou pro CFW i s pkg, jednou pro CFW bez pkg a to vše dvakrát, US a EU verze. Jestli v tomhle nikdo neudělá co nejdřív pořádek, tak to stejně bude k ničemu. A ke všemu jsem neobjevil jediné pkg ke hrám co mám doma na poličce a to jich tam dvacet možná leží, takže to nemůžu ani otestovat. Takže půjčenou konzoli asi na týden zazimuju a budu hrát na své hezky z originálů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkazy na hry patří do Download sekcí, zde žádný nebudou! Takže requesty tam.

OK, přesunuto: http://console-forum.net/tema/112210-odzkousene-hry-pro-cfw-3-55-bez-jb-vcetne-pkg?p=1017459#post1017459

Trofeje? Myslím, že není problém, ale osobně bych s tím vůbec nelezl na net! A už vůbec ne s účtem, na kterém mi záleží. Odpojil jsem kabel dřív než jsem začal CFW instalovat. Bany přijdou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim stiahlo som si gt 5 z lamky.net ale nebolo tam napisane jaka je to verzia a este som stiahol nejaky ebot.pbp to len prekopirujem v tom gt5? a dam to do pricinku GAMES? inac skusal som na svojom GOW3 spravil som zalohu ale ked om chcel nainstalovat ten pkg napisalo ze taky balicek uz mam ninstalovany a nedalo sa to preinstalovat a instaloval som 1x nejake pkg moze byt ze sa do toho drbe nejaky patch ktory je ku gow3 na disku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu