Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zadnej ban ZATIM neni tak nevim co tu furt lidi šílej! az bude tak muzete ted svobodne zkousejte jinak kdyz sony podala na Geohota zalobu proc ne Apple? vzdyt on je v USA znamej hacker byl i ve zpravach CNN je mi proste divny ze nedostal vic zalob a popr by me zajimalo jak to chtej odstranit nebo nahradit skodu! kdyz to odstranej nekdo jinej to udela pozdej to je podle me jen chmurny krok od Sony ze nechce jeste vydavat novou konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, o banech ani slovo, ale pokud jsi připojený s hackem na net, tak odesíláš informace o tom, co děláš nebo spouštíš za programy, takže až přijdou bany, tak ti nepomůže se prostě odpojit, to už bude pozdě. Je na každém, jak to bude dělat, ale myslím, že je dobré na to upozornit, i kdyby bany vůbec nepřišly. A pokud vyjdou mody a cheaty do her, tak se mi taky nebude moc líbit, aby šlo s pirátěnými hrami na net. Stačí mi si vyzkoušet singl a když budu chtít online, koupím si origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, to bych tak jistě netvrdil. O žádném případu zatím nevím, ale napříkladu u toho peek/poke patche na to upozorňují. Stejné riziko to rozhodně není, pokud ti brickne kvůli OFW, tak se to dá reklamovat. S CFW asi moc ne :D

Dobře,ale přece nebudeš instalovat něco,co není odzkoušené. Pokud sleduješ fóra a komentáře uživatelů, tak to riziko je zhruba stejné. Něco se může podělat i při instalaci OFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panther

zadnej ban ZATIM neni tak nevim co tu furt lidi šílej! az bude tak muzete ted svobodne zkousejte jinak kdyz sony podala na Geohota zalobu proc ne Apple?

Nevyznám se v tom, ale když jsem koukal na ty papíry co dával Geohot na stránky, tak je tam napsanej i Apple a Nintendo. Je tam napsaná i spousta dalších společností - to jsou jako spolužalující nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

japoncom uz totalne hrabe, pamatujte...postrelena husa nejvice krici. Proste je toho na ne za posledniho pul roku moc...JB...ted CFW. Ale ono se to uklidni, nic jinyho jim nezbyde. Prece nam nebudou odpojovat PS3 offline, to by tu zustala uz jen X360 komunita a PS3 by se obchazelo obloukem a Mrkvosofti by se japoncom jen smali, ze si nadelali do vlastniho hnizda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile porušíš podmínky tak nemáš nárok absolutně na nic.

Ale k tomu banování - proč by kvůli tomu Sony dělala takovej bordel a chtěla by, aby byl CFW nejlíp kompletně vymazanej z internetu, když by ho mohla hned v dalšim updatu eliminovat? Vypadá to že jim teče do bot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč by někdo přecházel na xbox. Když začli banovat xboxy tak ti lidi taky nepřecházeli na PS3. A jestli jo, tak jich bylo jenom hodně malý procento. S upravovaným xboxem taky nikdo neleze na net, tak proč by to měl dělat s PS3. Hry mu na tom pojedou a to je pro toho co má upravenou konzoli hlavní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi kdyz koupiruji pres ftp z notebooku do ps3 jede mi to silene pomalu asi 750 kb/s to je normalni??nejde to zrychlit??nejakym nasravenim nebo tak neco a jinak zkousel jsem dead rising 2 a nejde mi to pise the data is corrupted nainstaloval jsme pkg a pak jsem kopiroval obsah USRDIR do USRDIR na ps3 co se vytvorila delam neco spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi kdyz koupiruji pres ftp z notebooku do ps3 jede mi to silene pomalu asi 750 kb/s to je normalni??nejde to zrychlit??nejakym nasravenim nebo tak neco a jinak zkousel jsem dead rising 2 a nejde mi to pise the data is corrupted nainstaloval jsme pkg a pak jsem kopiroval obsah USRDIR do USRDIR na ps3 co se vytvorila delam neco spatne?

Tak to jsme dva..Dead Rising 2 totiz asi nejde...je to fake..bud jsou nejak upravena data z disku nebo porad spatny EBOOT. Asi proste jen cekat.. Je v tom ted fakt neporadek kolik je ted zpusobu..BLUR muzu take potvrdit..Funguje :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu