Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Facebook na Xboxu


pajasXS

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Zdravim zase... nevim zda ste si všimly ale na Cz Live uz je facebook... akorat mi konci za par dni Gold clenstvi myslite ze je potreba k pouzivani FB?

JJ vsiml, je tam i spolu s twitrem, ale nevim jestli je nutne vlastnit gold k pouzivani facebooku, tipnul bych si ze ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi Vas zklamu hosi, ale na FB a Twitter je Gold potřeba (podle toho co mi to psalo při zakládání na UK účtu :))

DeSmond Souhlas ;) ale tak pobavit se některejma fotkama na velký plazmě taky neni špatný :)

JJ to je asi jedinej klad facebooku na xboxu ktereho jsem vyuzil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemas snad PC? Me prijde facebook na xboxu jako zbytecnost uz jen proto ze facebook nemam rad a pouzivam ho minimalne, ale jsem rad ze se to na CZ live objevilo protoze to znaci ze pracujou na tom abyb bylo CZ live co nejlepsi...

ja Gold nechci kvuli facebooku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové. Včera sem zkoušel ten FB na xku a je to teda pěkňe jedlé :D myslel jsem si třeba že budu moct být připojenej na FB a zároveň třeba hrát nějakou hru ale to nelze Buď FB nebo hrát tak že je to celkem o ničem mi přijde a bez klavesnice je to fakt hrůza :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu