Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypínání xboxu


vonydj

Otázka

Recommended Posts

  • 0

je to bezna vec, tiez mi to robi, asi to nejak suvisi s vyhladavanim cez ktory kabel ma pustit X-ko signal

zapojene mam audio totiz mimo HDMI (cez cinche do redukcie pre 5.1 repraky + video cinch mam do TV karty)

robi mi to ale myslim len ked zapnem xbox a az potom prepnem na HDMI, ked uz bezi a prepnem naspat na PC (hram na monitore) tak bezi v poho dalej ...

riesenie moze byt pri takejto telke to obchadzat cez PIP/POP (proste 2 screeny naraz, TV + Xko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobře ty. Dobrej způsob jak si odpálit xbox :)

No tak prvne to musis udelat pred zapnutim xboxu protoze pokud to udelas az po, tak to stejne zustane na HDMI a na komp to nedostanes a zadruhe jsem si koupil propojku na HDMI ve kterej to rozpojuju. Prece porad nepolezu za konzoli. Dalsi vec je, ze jiskry a sviceni jsem teda u HDMI nikdy nepozoroval a to s tim laboruju dost casto. Ted resim, ja dostat signal z HDMI na dve zarizeni (nejaky prepinac). Nasel jsem toho dost, ale bud to funguje obracene (tri a vice prepinanych vstupu a jedne vystup, nebo jeden vstup a dva vystupy ovsem neprepinany, ale bezici soucasne) Zkusil jsem poridit ten prepinac a zapojit ho opacne, ale bohuzel to nefunguje. Ted premejslim o koupi toho rozbocovace, ale tam si nejsem jistej jak si s tim xbox poradi, prave kvuli tomu testovani pripojenech vystupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky moc, ale na tohle uz jsem koukal. Je to celkem zbytecny (moc vstupu) a navic to funguje jako prepinac vstupu a u vystupu jako rozbocovac. Takze jak jsem psal, netusim jestli by se xbox s tim popral. Jedou oba vystupy najednou a protoze xbox si detekuje co je k nemu pripojeno, tak nevim co by to delalo. Chtel bych prepinac a ne rozbocovac, ale to asi neexistuje. Jinak tenhle konkretni kousek se da koupit i kolem 1100,- ale porad mi to prijde trochu dost na zkousku. Ja uvazuju o tomhle: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29770 Asi to zkusim a maximalne to vyuziju jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu