Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2x Xbox v jednom domě


Baskervil

Recommended Posts

Ahoj,

 

Chtěl bych prosím požádat o radu, pokud někdo tuší....předem děkuji.

Jde mi o případ, kdy vlastním jeden Xbox X, který je pod mým účtem a plánuji koupit ještě druhý Xbox X pro syna, takže bychom měli v domácnosti 2 kousky. Zajímá mne případ, kdy obě konzole jsou pod mým účtem(stejné ID) na stejné (domácí) síti a já na jedné konzoli hraju gamesu a uložím si ji po nějaké misi a potom v průběhu dne si chci zahrát tu samou gamesu, ale již na druhé konzoli.

Dotaz zní, zda-li tu gamesu na té druhé konzoli budu moci hrát od místa, kde jsem si ji uložil na té první konzoli anebo to mám chápat tak, že ten "save" té gamesy zůstane vždy na té první konzoli a ta druhá konzole si ho ani přes domácí síť a stejný účet nedokáže vytáhnout, protože ten "save" zřejmě neleží někde na cloudu, ale přímo v té první konzoli..

Když to řeknu laicky, tak bych potřeboval zjistit jestli u jedné hry dokáži neustále pokračovat dále i když pojedu na jednom či druhém Xboxu ve stejné domácnosti...

Nevíte prosím pěkně?

Díkas

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu