potřeboval bych poradit i když nevím v dnešní době o ps3.
mam superslim 500gb hen 3.2.2
nahraju data do ps3 nějakou hru vytvořím v ps iso soubor do složky ps3iso ve webman to nactu ukáže se mi ze je úspěšně načtene iso a objeví se CD ke spuštění a když odkliknu a při nacteni se mi ukáže disc read error quit game. A nevím co dal mám nainstalovány multiman a webman
Question
Maiklos
Ahoj
potřeboval bych poradit i když nevím v dnešní době o ps3.
mam superslim 500gb hen 3.2.2
nahraju data do ps3 nějakou hru vytvořím v ps iso soubor do složky ps3iso ve webman to nactu ukáže se mi ze je úspěšně načtene iso a objeví se CD ke spuštění a když odkliknu a při nacteni se mi ukáže disc read error quit game. A nevím co dal mám nainstalovány multiman a webman
0 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.