Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Víc jak 4 hodiny před obrazovkou zabijí...


DeSmond

Recommended Posts

pokud vim monitor,televize,pocitac,mikrovlnka z toho vseho neco vyzařuje což neni zrovna zdravy samozřejmě u mikrovlnky je to nejvic ale pred tou nesedime denně nebo vy jo? Urcite to neni fake a urcite to neni neco kvuli cemu bych se měl omezovat denně 11hodin (pokud je škola)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro zajimavost, doufam ze jste to cetli. Muj nadpis je nadsazeny, jde o zvysenou pravdepodobnost infarktu...

Keby si nesedel ani minutu pred TV, ale ze sa budes stale stresovat (v skole, v praci, doma), tak to je tiez zvysenie pravdepodobnosti...Stres nam vytvaraju politici, uradnici, nadriadeni v praci, doma zle rodinne vztahy atd. atd. Taky je terajsi materialisticky zivot.

A co je to vobec to sedenie pred TV v tom clanku??? V Televiziach technici, reziseri atd. sedia pred mnozstvom TV, pri pocitacoch sa sedi skoro v kazdej oblasti atd.atd.

Ja osobne neznasam taketo clanky a reportaze, kde sa iba dookola nahana strach v kazdej oblasti zivota...vsade sa len strasi a to je snad pre dusu cloveka este horsie, ako keby nic taketo nevedel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby si nesedel ani minutu pred TV, ale ze sa budes stale stresovat (v skole, v praci, doma), tak to je tiez zvysenie pravdepodobnosti...Stres nam vytvaraju politici, uradnici, nadriadeni v praci, doma zle rodinne vztahy atd. atd. Taky je terajsi materialisticky zivot.

A co je to vobec to sedenie pred TV v tom clanku??? V Televiziach technici, reziseri atd. sedia pred mnozstvom TV, pri pocitacoch sa sedi skoro v kazdej oblasti atd.atd.

Ja osobne neznasam taketo clanky a reportaze, kde sa iba dookola nahana strach v kazdej oblasti zivota...vsade sa len strasi a to je snad pre dusu cloveka este horsie, ako keby nic taketo nevedel!

Souhlasim s tebou v nenavisti k takovymto strasicim clankum, ale resis tu neco upne jineho. Jasne ze jsou miliony dalsich veci co ti zhorsuji zdravotni stav, ale to nema prece na tohle vliv, nijak to s tim nesouvisi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este sa vratim k tomu clanku...to akoze ked nemame zalubu v citani knih, tak namiesto pozerania TV vo vecernych hodinach mame lepit liedadielka, alebo co by sme mali robit? Ja by som bol zvedavy, co robia po veceroch ti odbornici toho clanku. Mozno kazdy vecer Swingers party :D A nech mi nehovoria, ze oni pri vyskumoch nepouzivaju pocitace. A cumia do nich v kuse :D Tak na taketo kvazi "vyskumy" idu peniaze poplatnikov. To ako s kavou - jedny skodi a druhy ze neskodi; cokolada - jedni skodi, ini pozitivne posobi na srdce atd. atd.

EDIT: co riesim tu? a nieco sa tu v tomto ohlade aj da vyriesit, podla teba? No, neda...bud budes v klude hrat a pozerat aj nadalej, alebo vyhodis TV von oknom a potom od nudy budes vidiet, ci budes kludny :D A ked nebudes kludny, tak mozno to na tvoj organizmus bude vplyvat pozitivne...v co pochybujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este sa vratim k tomu clanku...to akoze ked nemame zalubu v citani knih, tak namiesto pozerania TV vo vecernych hodinach mame lepit liedadielka, alebo co by sme mali robit? Ja by som bol zvedavy, co robia po veceroch ti odbornici toho clanku. Mozno kazdy vecer Swingers party :D A nech mi nehovoria, ze oni pri vyskumoch nepouzivaju pocitace. A cumia do nich v kuse :D Tak na taketo kvazi "vyskumy" idu peniaze poplatnikov. To ako s kavou - jedny skodi a druhy ze neskodi; cokolada - jedni skodi, ini pozitivne posobi na srdce atd. atd.

Vsak ti nikdo nerika ze to nesmis, jen ze je pak vetsi pravdepodobnost ze budes mit infarkt, Proste je to dalsi vec co te rychlejc zabije, dalsi hrebicek do rakve :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ti nikdo nerika ze to nesmis, jen ze je pak vetsi pravdepodobnost ze budes mit infarkt, Proste je to dalsi vec co te rychlejc zabije, dalsi hrebicek do rakve :D

Rychle ta zabiju aj potraviny, vzduch, zivotne stresy atd....aj toto mas uz poriesene? Zabit ta moze aj na ceste...Na takyto clanok si sa mal vykaslat a nehadzat to sem do fora...ak ta bavi vyhladavat taketo clanky, tak si ich nechaj pre seba - iba ta zbytocne stresuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychle ta zabiju aj potraviny, vzduch, zivotne stresy atd....aj toto mas uz poriesene? Zabit ta moze aj na ceste...Na takyto clanok si sa mal vykaslat a nehadzat to sem do fora...ak ta bavi vyhladavat taketo clanky, tak si ich nechaj pre seba - iba ta zbytocne stresuju.

Ty jo ty si strasne otravny clovek. Byl jsem na idnes, nasel tenhle clanek a prislo mi zajimavy to sem dat a nevedel jsem ze tu budes resit uplne neco jineho...

Nehlede na to ze meles blbosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond: Pockat, ja ti teraz nerozumiem...o co ti ide? co som zle napisal? myslim si, ze skor som ti naznacil, aby si sa na ten clanok vykaslal a nezatazoval sa nim!

th0ca o tlstnuti tam nic nepisu :D tlstnut sa da aj pri citani knih :D

Me to ale vubec vrasky nedela jen mi to prislo zajimave to sem dat, protoze se to bude tykat velke vetsiny z nas. Stval me tvuj pristup, kdy si zacal vycitat vsechny veci co te zebiji, coz mi prislo uplne mimo pisu, bylo to jak kdyby ses hadal sam sebou :)

hahaha, to je docela vtipny vzhledem k tvemu Avataru piggy =) =) =) =)

no myslim ze ten clanek znamena : SEDIS U TV -> TLOUSTNES -> DOSTANES INFARKT. Nic jineho za tim asi nebude =)

Dobry postreh, to mi nedoslo (ikdyz na druhou stranu rikaj ze je to na vsem nezavisle), asi si pujdu zahrat radsi na kinectu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz ozaj nechapem tvoje pohnutky, ze kvoli comu si to sem daval, ze aku diskusiu si chcel tym vyvolat, ked si este sam k tomu napisal: "Doufám, že to neni 100% pravda." Mal som z toho pocit, ze ta treba ukludnit, ze mas z toho clanku nasrane (s prepacenim). A ty si vlastne OK :lol: Aj my sme OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No urcite jsem nechtel aby pod tim vznikl takovyhle flame kde kazdy z nas resime neco jineho.

Ja neviem, co si mam o tomto mysliet :D Aky flame? Co ineho riesime? Ty co vidis z toho clanku, aby sa tu riesilo??? :lol:

Tak k veci: podla toho clanku mas moznost vyhodit PC a TV, alebo sediet denne pred TV a PC dokopy max. 2 hodiny...k comu sa ty priklonis? Mozeme to tu diskutovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo rika ze se musi diskutovat (mozna o verohodnosti). Ber to proste jako fakt. Nemusis se tomu prizpusobavat a asi by bylo i hloupe to delat, stejne jako vsichni kdo si ty precetli prose budes zit dal a neresit to. Nebudu premyslet jak kvuli tomu zmenit svuj zivot. Me nejvic stve ze tady resis to ze te zabiji spoustu jinejch veci a to ti proste nikdo nebere....jestli nevis co si o tom myslet tak uz si radsi nic nemysli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to pěkná blbost...

Nechápu co má společnýho sezení před televizí a infarkt.Podle mě je to stejně malá pravděpodobnost, jako by na USA spadla atomovka ale vyhladila jenom černochy...

Sry za OT ale nemohla by spadnout na ČR a vyhladit jen ......? Inteligentní to pochopí;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si že by přímo sezení před PC nebo televizí zabíjelo, ale nedostatek pohybu může :!:. Když pak u toho někdo prosedí celej den a ani se nezvedne tak to může způsobit hodně problémů jako obezitu vysoký krevní tlak atd. Nejlepším řešením by bylo kdyby lidi co u toho děně takhle sedí začali dělat nějaký sport nebo se prostě hýbat. Docela dobrá věc na zabavení a zároveň pohyb je třeba Geocaching (www.geocaching.com).

Tak a teď se do mě pusťte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si že by přímo sezení před PC nebo televizí zabíjelo, ale nedostatek pohybu může :!:. Když pak u toho někdo prosedí celej den a ani se nezvedne tak to může způsobit hodně problémů jako obezitu vysoký krevní tlak atd. Nejlepším řešením by bylo kdyby lidi co u toho děně takhle sedí začali dělat nějaký sport nebo se prostě hýbat. Docela dobrá věc na zabavení a zároveň pohyb je třeba Geocaching (www.geocaching.com).

Tak a teď se do mě pusťte :)

Neni treba mas pravdu (mozna az na ten geocashing :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu