Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

wallpapers


adamek112

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych založit toto téma protože chci aby tady byla takové téma o wallpaperech neboli tapeta na plochu no a teď k věci chtěl bych aby ste tady dávali své výtvory sem naprostý amáter dneska sem začal takže bych chtěl aby mi také někdo poradil pracuji s programem Photoshop děkuji a přidávám svůj první výtvor je dost amatérské :thanks::thanks:hglKDqGH.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkazů na různé tutorialy je na netu moc... Já se tak učil ze začátku v gimu a pak jsem přešel na photoshop. A hooodně věcí jsem se naučil pomocí různých tutoru, a teď už je používám automaticky a hned to je k něčemu... :)

Gim je nějaký nový program to neznám :D Gimp ano ale Gimi je regionální zpravodajství na Primě a ne grafický program :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nevim proc nechces tutorialy z tutoriarts.cz ... kdyby sis prosel uz jen ty tutorialy tam a neco si znich vzal , tak by ta tvorba byla uplne jinde

PS: neni nic lehciho nez napsat do vyhledavace nejaky to heslo ... photoshop, tutorial,signature .. a urcite neco najdes, protoze ona kdyz nebude ani tadle snaha tak nepocitej ze to bude nekdy nejak valny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu