Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox


brepta1468625675

Otázka

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
lidi slysel sem ze xboxy se prehrivaj nevite jestli to je u tech novych uz vyresene nebo budu potrebovat nake chlazeni? a jake dik moc

Jeidný XBOX, který už teď koupíš jako nový je SLIM a ten už se zdaleka tak nezahřívá jako předchozí XBOXy a navíc u něj nehrozí tzv. RROD, jelikož má ochranu a včas se vypne...

Poslední revize "FAT" Jasper je také už zcela bez problémů...

Záleží na tom, který XBOX máš v plánu kupovat, ale pokud nový, nemáš vlastně šanci sehnat cokoli jiného než SLIM nebo Jasper (se štěstím z nějakého zakopaného skladu) a tam se není čeho bát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lidi slysel sem ze xboxy se prehrivaj nevite jestli to je u tech novych uz vyresene nebo budu potrebovat nake chlazeni? a jake dik moc

Přehřívaly se starší typy . Od revize JASPER už je chlazení vyřešeno lépe , takže nemusíš mít strach a dodatečné chlazení je zbytečné .

Odpovídal jsem na něco jiného na ICQ a než jsem to dopsal , tak už odpověděl Zoombik .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam jaspera a niekedy sa mi stavalo ze mi hra zmrzla (z casti sa rozsypala grafika), kupil som si toto:

http://www.alza.cz/chladic-evercool-xbox-360-tg-xb1-d82740.htm

vyhoda: lepsie odvadza teplo z xboxu, citim na ruke silny tok tepleho vzduchu, pravdepodobne predlzenie zivotnosti xboxu

nevyhoda: hlucnost / bezi stale, aj ked je konzola zapnuta (napajanie z usb), riesim to usb predlzovackou a vzdy ho z nej odpojim

poznamka: uz som ho musel premazat, zo zaciatku vzdy hrozne vrcal, odkedy som mu tam strekol nejaky sprej tak ide zas ako novy

rozhodnutie je na tebe, vacsina ludi to povazuje za zbytocnost, mne osobne to vyhovuje

samozrejme, vsetko co spominam je na "starsie" xboxy, tie nove maju ine procaky (myslim ze 45nm) takze sa tolko neprehrievaju, okrem toho tento chladic je stavany na jaspere (dost pochybujem o kompatibilite s S-kami)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no a je lepsi si mit xbox flashnuty nebo ne? kdyz chci hrat hlavne po netu halo codko ale i normalni hry

to je jen na tobě, jestli chceš flashlý xbox, nebo ne.

Můžeš hrát přes net i s flashlým xboxem, ale v tom případě se musíš aspoň trochu dostat do té problematiky a vědět, jak zkontrolovat a popřípadě ošetřit hru tak, aby jsi mohl hrát a nic ti nehrozilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jeste sem se chtel zeptat kdyz si koupim hru v jinem jazyce nez v cestine jde si do ni nejak z xbox live nebo pomoci neceho stahnout oficialni cestina az bude? nebo mam smulu? dik moc

Nic takového dodatečně nejde - to nejde jako u PC . Jedině když hra s českou lokací vyjde , tak v ní čeština je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nic takového dodatečně nejde - to nejde jako u PC . Jedině když hra s českou lokací vyjde , tak v ní čeština je .

Má to ale zase tu výhodu, že ta hra je jen v jedné multijazyčné verzi, tj. když ji koupíš z dovozu, např. v UK, bude tu češtinu mít taky, což u PC tak není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zvláštní, u crysis to vidím taky, ale podle mě to bude jen chyba udaju, tj. jednou jsem našel cz titulky a podruhé původní lokalizace, což ale neznamená, že to nebude multi a češtinu mít nebude. Forza také vyšla jako PAL jen jedna a má titulky v mnoha verzích včetně CZ...

Výjimkou jsou samozřejmě tituly jako FIFA, NHL, Mafia, které mají i CZ dabing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu