Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox


brepta1468625675

Otázka

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

hej vyplati se mi kupovat originalky a kdyz je dejme tomu nekolikrat projedu a treba me nebudou moc bavit vyplati se prodat? ne vsechny jen nekere co myslite a kdyz budu hrat codko po netu a nahraj usi uz naky lvl a skonci mi net a budu muset aktivovat dalsi ty zacatecni 3 mesice to se mi jak opremaze????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pro brepta code 12měsíců ti skončí licence.co se ty nevymaže je profil a body z her.já osobně bych po uskončení licenčního codu u live,nedával jinej profil.příjde mito takový na hlavu.takže když si koupíš po ukončení nebo před ukončením další 12měsíční kupon tak se tito obnoví.ale doporučil bych dát tam novej kod až tito skončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud si uděláš další profil kvůly free goldu tak o lvl v codu a i v jinejch hrách přídeš. A co se prodávání her týče tak nevim ja hry neprodávám, dělám si takovou pěknou sbírku :)

Souhlasím stebou taky si dělám sbírku.hlavně když to dohraju.tak pak po nějakým čase sito znova zahraju.a pro breptu co se týče i toho že jestli seto vyplatí?ano když si počkáš až původní cena spadne.já osobně nejsem blázen abych dával za hru 1500kč jen příklad.pokud máš FW mechaniky,novější!!!pak se tito určitě vyplatí než orig...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nechci flash protoze nechci dostat ban a chci hat s kamosema po netu

noo ban dostat nemůžeš pokud to bude mít novější flash.ale to je na tobě..a pokud jde o učet ze silver který je zdarma.můžeš stahovat dema,chat s přáteli.ale víc nic.pokud chcš hrát online tak gold učet.výjde tito asi na 150kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pro brepta code 12měsíců ti skončí licence.co se ty nevymaže je profil a body z her.já osobně bych po uskončení licenčního codu u live,nedával jinej profil.příjde mito takový na hlavu.takže když si koupíš po ukončení nebo před ukončením další 12měsíční kupon tak se tito obnoví.ale doporučil bych dát tam novej kod až tito skončí.

jakej kod to sem nepochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
da se nejak ta hra ulozit na hardick nebo k cemu ho vubec mam? dik

Tak za 1. Používej funkci UPRAVIT PŘÍSPĚVEK

jakej kod to sem nepochopil? : KOD když si koupíš prodloužení GOLD

Jinak HDD kromě uložení profilů , savů slouží hlavně k instalaci her - šetříš si tím mechaniku , xbox je tichý a rychleji se načítají hry . Dále možnost ukládání i jiných věcí ( ( fotek, hudby , filmů , DLC , dema her )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano jde, to, hrál jsem takhle rok. Musíš si koupit VGA kabel, a já jsem ktomu měl eště vstup (samici) do bedniček (3.5 jack). Sry za OT: Možná bych to ho moc i prodat;) Dám ti sem eště foto;)

Edit: Foto http://img851.imageshack.us/i/p0203112007.jpg/

http://img26.imageshack.us/i/p02031120071.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu