Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ach ta grafika ..


Peetie

Recommended Posts

Když jsem byl v japonsku, tak hry tam stály v přepočtu okolo těch avizovaných 200,- něco víc něco mín, ale v průměru těch 200 .. a nikde tam nebylo nic co by stálo okolo sta dolaru ..

Ty zisky .. na ps3 se hackuje taky, ovšem to tě značně omezuje .. hrani online atp což u pc není .. nejsem zastáncem pc to rozhodně ne .. jinak bych nekupoval konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

GT5 je taktéž exkluzivka, ale nějak mě nezaujala ( a to jsem fanda zavodních her ). Komp se vším všudy bedna monitor se dá koupit za nějakých 20k(samozdřejmně si složit herní ,,dělo,, né nákup v tescu :D), kterej vydrží 5 6 let do pohody stíhat nejnovější hry .. samozdřejmně po hru za 4 roky asi jen tak nerozjedu na full detaily, ale něco málo o pc narozdíl od konzolí vím. Ale to, že co rok upgradovat je blbost, nebo spíš jen pro ty co koupí někde v hypernově s tím, že je marketingově napsáno 1GB grafická karta to je vše .. potom zjistí, že na tom neroztahá na full rozlišení ani mafii2 .. Ta konzole je určitě věc skvělá, ale kdyby byla graficky truchu víc popředu , tak je furt u mně doma. velké + konzolí je samozdřejmně to, že příjdu vložím cd a hraju o víc se nestarám, ale na pc zase člověk neomezeně stahuje hry které v 95 procentech i tak jdou hrát plnohodnotně po netu .. když si člověk veme, co stojí hra na ps je to hrůza např v porovnání, co stojí někde v japonsku, kde to výjde v přepočtu na 200 .. potom tam není zapotřebí ani žádné pirátství už z principu tu hru za pár korun koupí.. ale pánové nezlobte se na mě 1500 za hru je zlodějina ..

To je pak tezky kdyz k tomu mas takovy pristup. Ale jestli ses warezak, tak je pak jasny ze das prednost kompu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Například Resident Evil 5 a Final Fantasy XIII stály při startu kolem 9000 jenů, to nejsou dvě stovky. Neříkám, že tam takové hry nejsou, cena tam jde dolu hodně rychle, ale ze začátku drahé jsou.

Zastáncem PC by ses měl stát a to hodně rychle, každá konzole tě zklame svojí grafikou. Ty dnešní i ty budoucí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale taky si do toho přepočtu musíte vzít jaké výdělky tam mají...Japky jsou momentálně jedni z nejbohatších na světě.... jak říká sám TOMIO OKAMURA (nepochybně všichni znáte). V Americe člověk po studiu splácí průměrně 200 000 dolarů(opravdu jen průměr, já měl sen studovat IT na Yalu, 250 000 dolarů za dva semestry mě ale odradili a zůstal jsem tady) a splácí je dlouho a po studiu si života vážně neužívá, zatímco v Japonsku, u každého studenta je standart jedno auto a vlastní byt... takový je prý dnešní rozdíl mezi Japonskem a Amerikou, či zbytkem světa...Pak se člověk opravdu nemůže divit, že tam jsou největší zisky a nejmenší piráctví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC ti vydrží 4 (5,6) roky? tak to si tady protiřečíš, protože prahneš po nejlepší grafice.. a tu ti to samé PC nenabídne už druhej rok. Když jsme kupoval PS3 (2008) tak jsem taky přemejšlel jestli radši nevylepšim PC.. ale koupil jsem PS3, v tý době někde za 13 000... abych si zahrál vždycky to, co bylo v ten moment na konzolích, musel bych upgradovat už dvakrát...

.

... btw. kámoš kupoval nový PC zhruba 2 měsíce po tom, co já PS3 - nechal si to postavit jako herní PC - a o hrách, které teď vychází na konzole, si může nechat zdát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 offtopicy:

Ehm, zivotni standard v Japonsku prosim radeji nekomentujte, pokud o tom sami moc nevite. Okamura ma taky za cil Japonsko propagovat (jinak by nemel zisky). Rozhodne to tam neni tak ruzove.

K tem hram: Jo, 200 Kc tam mozna par her stoji, ale to jsou bud hry, co jsou na trhu uz hodne dlouho, nebo hry, kterych se prodaly miliony kusu (FFXIII, MGS4). Naposledy jsem tam byl v lete 2008, kdy byl snad nejnizsi kurz vuci korune (tudiz o 30-50% levneji nez ted!) a i tehdy prumerna hra tak malo nestala. Pokud rekneme klesly ceny, ale zvysil se kurz, tak se to tak nejak vyrovnava, ale porad tam jsou hry celkem drahe, jen o malo levnejsi nez tady. Mluvim teda o PS3 hrach, a to jeste vetsinou bazarovych, zbytek netusim. V pripade novych her jsou ale casto jeste drazsi nez zde (avsak klesaji na cene rychleji), ale velka cast se jich proda prave hned po uvedeni do prodeje.

ontopic:

Kdyz chces meganadupanou grafiku, tak holt kup PC... Ale prijdes o spoustu skvelych her, ktere mozna nemaji grafiku az tak neuveritelnou, ale hratelnostne jsou mnohem dale nez vsechna ta FPS apod. (Neplati, pokud z 90% hrajes jen FPS). Tady je to jen na tobe. Ja bych zase na PC ani nesahl, nema me tam co oslovit a mirne horsi grafika mi nevadi (nejradsi mam stejne hry jeste z ery PS1).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem více her .. Mafia2, fifa11 atp.. ale oproti pc každá hra ztrácela .. aspon' dle mého .. To přehřívání je jasny, že to bude mít dost stupnu, ale ten plast byl na sracky horkej, když jsem hrál 2hodky .. a ta grafika např v gt5 šlo videt, že někde museli ubrat na detailech, jinak už by hra nebyla plně plynulá, hlavně, když jel člověk za tmy a oproti němu osvětlení to byl požitek .. prostě podle mě to má na dnešní dobu už slabej hw a sony už by měli začít makat na ps4 .. zanedlouho ma být udajně xko720 a to by měla být teprve konzole .. uvidíme ..

xbox 720 je pekna blbost

hratelnost ps3 je uplne na jinem levelu nez na pc

a grafika spojena s vykonem je stale dostacujici a jeste dlouho bude, nejde totiz pouze o HW, ale take o SW. Win 7 ne bo i XP je na HW mnohem narocnejsi nez sony FW. To znamena ze na mnohem slabsim HW pojede narocny program stejne, nebo jeste lepe

pokud hrajes na pc s 22monitorem, tak se ti pouze muze zdat ze grafika je horsi na ps3. Kdyz hrajes na ps3 se 107cm TV tak je to asi "trosku" narocnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozdřejmně, že OS si berou trošičku jinak jak z procesu, tak z ramek, než Sony FW .. ale zase když se podíváme např w7 si bere dejme tomu 700mb z ram a dalších pokud máme 4gb tudíž zaokruhlíme na 3gb může plně využívat hra což u ps je nějakých 256ram ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co by jsi chtěl? PS3 je už na trhu 4 roky, a na PC se vyrobí bůh ví kolik grafických karet za rok. Samozřejmě, že to bude pozadu, jediná výhoda mít konzoli je zahrát si všechny špičkové exkluzivity, co nabízí. Já si nestěžuju ani na tu grafiku, jasně, když si zahraju nějakou multiplatformku, tak je jasné, že to na PC nemá. Ale zas na jinou stranu hry jako GoW3, Heavy Rain, Killzone 2 jsou graficky zpracované stejně dobře, jako hry na PC v dnešní době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně, že ten chlapec ... ty mi můžeš říkat chlapče ? .. kolik máš roků ? 16 17 ? .. wakeup. Nikde jsem nepsal, že to chci pro sebe ..

Podle tvých příspěvků jsi spíš chlapeček.

Takhle "hustý příspěvky" si člověk při pátečním odpoledni v práci opravdu užívá.

Napsal si tu hromadu příspěvků o grafice konzoli vs PC. Ale stači použít tu věc co máš na krku a nepsat tu co pět minut.

edit: Grafika na PC je o mnoho lepší oproti konzolím. Jenže na PC si zase moc nezahraješ, podpora ze strany vývojářů je ta tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tvých příspěvků jsi spíš chlapeček.

Takhle "hustý příspěvky" si člověk při pátečním odpoledni v práci opravdu užívá.

Napsal si tu hromadu příspěvků o grafice konzoli vs PC. Ale stači použít tu věc co máš na krku a nepsat tu co pět minut.

edit: Grafika na PC je o mnoho lepší oproti konzolím. Jenže na PC si zase moc nezahraješ, podpora ze strany vývojářů je ta tam...

Do něj Lantos ! máš recht. a když už srovnáváš pc a ps 3 , tak co třeba to srovnat jak to opravdu je ? vem pc za 8 000 a pust si call of duty BO nebo BB2. a uvidime co reknes pak.PC má lepší grafiku atd.. ale ty hry chybí a cena toho pc na tu super grafiku :) A jinak ještě tady nějaký frajer furt píše odesláno z iphone. je pěkné že to všude cpeš a že to máš. závidíme. koukám že lo..s jako lo..s PS: mám ps3,xbox 360 i nadupané pc abych tady nebyl taky za lo..se. Odesláno z nokia 3210

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do něj Lantos ! máš recht. a když už srovnáváš pc a ps 3 , tak co třeba to srovnat jak to opravdu je ? vem pc za 8 000 a pust si call of duty BO nebo BB2. a uvidime co reknes pak.PC má lepší grafiku atd.. ale ty hry chybí a cena toho pc na tu super grafiku :) A jinak ještě tady nějaký frajer furt píše odesláno z iphone. je pěkné že to všude cpeš a že to máš. závidíme. koukám že lo..s jako lo..s PS: mám ps3,xbox 360 i nadupané pc abych tady nebyl taky za lo..se. Odesláno z nokia 3210

Az na tu prihlouplou prpominku s iphonem jsi to rek celkem hezky a myslim ze peetie by mel uz mit jasno jak to je a co je na konzolich lepsi nez na pc (a proc jsou tak uspesne :))

S 720 mas sice pravdu, ale nebral bych to tak vazne, ve spojeni s nastupcem 360ky se casto mluvi jako u xboxu720, osobne mi to taky prijde stupidni ale je to tak.

Jo a jeste k tomu DSku, krom "dual screen" to taky zanemna "developers system"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peetie: 90% tvych prispevku v tomhle topicu sou kraviny a myslim ze ten ,,chlapecek,, opravdu si.Navic tu mas plno double postu a chovas se tu jako kdybys sezral vsechnu moudrost sveta.Popravde pochybuju ze si nekdy nejakou ps3ku mel si jen dalsi z rady buricu co si mysli ze to tu vsem nandaji se svym mega nadupanym pc kde vyjde 1 slusna hra/rok.Abys to blbe nepochopil sem ciste multiplatformi hrac hraju na konzolich/pc/handheldech ale pc mi jako herni platforma i pres svou uasnou grafiku prijde nejzbytecnejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde grafika u PS3 her víc než luxusní, jasne, že u multiplatfomovek bude ta grafika lepší u PC, ale co mi z grafiky, když zbytek stojí za nic ? NAvíc abych te perfektní grafiky dosáhl tak bych musel nové PC kupovat opravdu v rozmezí 1-2 roky nové, a i takhle tam ten rozdíl nebude zas tak velký. A srovnávat 4 roky starý HW s nejnovějším PC HW mi přijde trochu mimo. Že se dneska nevyplatí PS3 kupovat ? Hloupost. Schválně si kup dneska PC za nějakých 8000 a PS3, a uvidíme co bude za 2 roky lepší... U některých her jako Dragon Age dam přednost spíše PC verzi, nebo třeba nějaké MMORPG, ale takové hry nejsou ani zdaleka o grafice, takže jim nedávam přednost kvuli grafice...

OT: K těm názvum jako xbox 720 apod. Jsou to pěkné blbosti a nechapu jak si někdo muže myslet, že se takhle bude další xbox jmenovat... Je to podobné jako u iPhonu, kde si všichni mysleli, že se nový iPhone bude jmenovat 4G, jenom proto, že předchozí model byl 3G, ale lidi už asi nenapadlo, že se takhle jmenuje kvuli podpoře 3G sítí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda co si budem povidat, grafika xka/ps3 je celkem spatna, nektery hry nebezi ani v 1280x720, nehlede na fps, samozrejme se najdou vyjimky, oproti pc ale fakt nic moc.

Jsou to hry ktery me donutili mit ps3 misto pc, je jich o desitky skvelych titulu vic, exkluzivnich pro platformu ps3/xko.

5 let mi pride uplna kravina, budou tu tak max dva roky, jde to rychle dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda co si budem povidat, grafika xka/ps3 je celkem spatna, nektery hry nebezi ani v 1280x720, nehlede na fps, samozrejme se najdou vyjimky, oproti pc ale fakt nic moc.

Jsou to hry ktery me donutili mit ps3 misto pc, je jich o desitky skvelych titulu vic, exkluzivnich pro platformu ps3/xko.

5 let mi pride uplna kravina, budou tu tak max dva roky, jde to rychle dopredu.

Kravina? Tak asi nesledujes moc deni v hernim svete, nejde o to ze by to neslo rychle kupredu, ale o tom ze zatim neni potreba to hnat dopredu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu