Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ach ta grafika ..


Peetie

Recommended Posts

OT: K těm názvum jako xbox 720 apod. Jsou to pěkné blbosti a nechapu jak si někdo muže myslet, že se takhle bude další xbox jmenovat... Je to podobné jako u iPhonu, kde si všichni mysleli, že se nový iPhone bude jmenovat 4G, jenom proto, že předchozí model byl 3G, ale lidi už asi nenapadlo, že se takhle jmenuje kvuli podpoře 3G sítí....

On si to nikdo nemyslí. Tohle označení se vžilo jen jako dočasné, než se objeví pravý název, který určí příslušná firma. Protože říkat něco jako "nová konzole od MS", "nový Xbox", apod je trochu neohrabané.

Také se jeden čas říkalo "NDS 2", než se objevil název, pod kterým bude konzole nakonec prodávána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

s natěšením jsem prodal xbox at si koupim PS3 a co mě nečekalo obrovský zklamání na urovni grafiky xbox určite vítězí :( nicméně určitě mi to vynahradila možnost CFW,PSN,Home

No záleží s čím to porovnáváš ... multiplatformovky bejvaj nejhezčí na PC (a "nejhnusnější" na PS3), protože je většinou nikdo neoptimalizuje na PS3. Exkluzivní tituly (MGS 4, U2, Heavy Rain, GT5) vypadaj podle mě líp než hry na X360, ale nechtěl bych zakládat flame nebo tak něco... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No záleží s čím to porovnáváš ... multiplatformovky bejvaj nejhezčí na PC (a "nejhnusnější" na PS3), protože je většinou nikdo neoptimalizuje na PS3. Exkluzivní tituly (MGS 4, U2, Heavy Rain, GT5) vypadaj podle mě líp než hry na X360, ale nechtěl bych zakládat flame nebo tak něco... :)

Neni nutny je to pravda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina? Tak asi nesledujes moc deni v hernim svete, nejde o to ze by to neslo rychle kupredu, ale o tom ze zatim neni potreba to hnat dopredu

Sleduju a prave proto vim, ze ted vyjde psp2 s urovni grafiky skoro jako ps3, neni mozny aby tohle spolecne vedle sebe existovalo jeste 5 let.

Nebo 3D hry, ps3 neutahne 3D hry ani ve stejny kvalite jako 2D hry, tohle nevydrzi 5 let, lidi chteji vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju a prave proto vim, ze ted vyjde psp2 s urovni grafiky skoro jako ps3, neni mozny aby tohle spolecne vedle sebe existovalo jeste 5 let.

Nebo 3D hry, ps3 neutahne 3D hry ani ve stejny kvalite jako 2D hry, tohle nevydrzi 5 let, lidi chteji vic...

5 let je oficialni odhad a urcite je realnejsi nez 2 roky? Lidi chtej vic? zatim se to ocividne neprojevuje protoze prodeje se stale slusne drzi, takze zatim neni potreba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opirejte se do me, ale ja to tak proste vidim. Ja jen rikam ze jsem cekal vic, protoze to tu(ps3) vsichni vychvalovali, tak jsem do toho sel. Cekal jsem vic. 5let bez novych konzoli je blbost. Za 2-3roky bude grafika zase o hoodně dál a to si sony a ms nechaji srát na hlavu a nepřijdou s něčim novym ?? .. panebože.

Co se týče toho jak tu všeci píšou, že koupíš ps3 za 8 pc za 20 .. ted se podíváme ...

Jak dlouho vydrží ps3 ?? většíně po 2 rokách ihned odejde .. ylod a další sračky a můžou se o ni starat jak chcou ..

Hry .. 1300 za hru .. koupíš 5 her 7k v prdeli abys mohl hrát online .. na pc stáhnu a online hraju i tak ..

Online hraní všeobecně .. pc je na tom daleko lépe .. na ps neni ani chat a další základní věci, což u pc opravdu nehrozí ..

A další věc jak je možné, když je x360 starší, že má většinu multiplatformových her daleko koukatelnější, než ps3 ? nebo spíše každou hru ( aspon co jsem slysel ) Prostě 5let že by nevyšla nová konzole je totální hovadina!

Odesláno z DVD přehrávače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox 720 je pekna blbost

hratelnost ps3 je uplne na jinem levelu nez na pc

a grafika spojena s vykonem je stale dostacujici a jeste dlouho bude, nejde totiz pouze o HW, ale take o SW. Win 7 ne bo i XP je na HW mnohem narocnejsi nez sony FW. To znamena ze na mnohem slabsim HW pojede narocny program stejne, nebo jeste lepe

pokud hrajes na pc s 22monitorem, tak se ti pouze muze zdat ze grafika je horsi na ps3. Kdyz hrajes na ps3 se 107cm TV tak je to asi "trosku" narocnejsi

Ty dilinaku podívej se jaké max. rozlišení podporuje TV. a jaké max. podporují monitory .. aha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peetie: Ty nechceš pochopit, nebo to nedokážeš, jednu věc. Každá firma si klidně nechá srát na hlavu, když jí to vynese peníze. Podívej na Nintendo, konzole po vykonové stránce dost špatná, ale s přejledem vede a vést bude. PS3 i Xbox teprve nedávno začaly vydělávat a zrovna teď vydělávají dobře. Nikdo teď nebude riskovat tyto zisky s novou konzolí. Věc je o to ironičtější, že to říká někdo, kdo ty hry s klidem krade a bere to jako výhodu. Zrovna na tebe se dobrý obchodník dívat nebude, nemá z tebe nic.

Odejte ti konzole po dvou letech? Možná, ale i když si koupíš novou, pořád ti to vyjde levněji, než PC, které v té době už bude zastaralé a bude třeba pořádná renovace. A jak to tak bývá, mezitím se změní patice procesoru, takže pěkně měníš víceméně všechno, i díly, které ještě fungují a teoreticky by měnit nepotřebovaly.

Xbox vs. PS3: tohle srovnávání má jednu vadu. Když se řekne, že hra vypadá lépe, než na druhé konzoli, neznamená to, že by byla výrazně lepší. Obvykle se jedná o věci, kterých si všimneš, jen když je budeš hledat. zn. teoreticky je u MP her na tom Xbox lépe, ale prakticky to stejně nepoznáš.

U cen her jsi také dost mimo. Respektive nejsi, ale opravdu musíš každou hru hrát ihned, co vyjde? Já například jsem nejvíc za hru na PS3 dal 450 Kč. Pak se ti náklady na hry docela hodně sníží. I na PC stojí hry zhruba tolik, ohánět se pirátěním je vážně hloupé. A mimochodem, pirátit se (teď už) dá na každé konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzole že odejde po 2 letech ? Já mám PS2 víc než 8 let a pořád šlape jako za "mlada". PS1 mám ještě déle a taky funguje. PS3 mám něco malo přes dva roky a taky bez problemu, a to i přes to, že sem ji nějaksi zapoměl vypnout jel na chatu, takže konzole jela nějaký týden v kuse (sice na ni nebylo nic spuštěného, ale i tak to je hodně), už je to asi rok a pul zpatky co se mi to stalo a furt šlape jak o život... Ohanět se pirátstvím je nehoráznost. Jak xbox tak PS 3 jsou výborné konzole, a každá má nějaké přednosti, ale na xbox multiplatformové hry vypadají lépe, protože na PS3 je složitější to naprogramovat (tady tohle už jde mimo mě, ale četl sem to, takže se možná pletu), a taky tou slabší grafikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm co vím většina TV a monitorů má max full hd tedy 1920x1080 sice už jsou prototypy TV kterej maj quadfullhd ale to je stále pouze budoucnost co se týče monitorů nejspíš už taky bude quadfullhd ale těžko říct jestli to k něčemu bude jinak rozdíl mezi monitorem a tv je pouze v hustotě bodů, tv od který si dál má samozřejmě nižší hustotu bodů na cm2, kdežto monitor je na to abys u něho seděl proto je taky hustota bodů větší ale pořád obojí maj max fullhd ...

co se týče toho že xko a ps3 začali teprv nedávno vydělávat ... co vím tak to je pouze případ ps3 ... navíc sony psn dotuje kdežto ms xlive vydělává

mít horší grafiku znamená nechat srát si na hlavu? ftw? co ty si za kripla proboha?

btw.: co se týče pokroků asi sis nevšiml pohybových ovladačů ... hratelnostně to na pc nikdy nebude v takové kvalitě ... víš proč? protože na to každý sere a dělaj si to doma pouze amatéři

Nevim co se tu furt řeší u něho je prostě jasné že grafika je na první místě ... prosimtě pust si film a neotravuj vůbec nevíš o čem hry jsou, o hratelnosti představ si!

je jasné že PC je pro tebe nejlepší platforma ... neustále vrážení peněz do sestavy neustále prdání se s ovladači .... co nefungující hra bez řešení to reinstalc systému ... seš na foru kterým tohle vcelku už lezlo krkem proto radši pohodlně sednou k TV a hrajou opravdové hry ne testovače hardwaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzoli jsem myslel samozdřejmně novější, že hovno vydrží .. viz neustále rrod, ylod .. PS1 mám doma také a furt frčí .. ale u těch novějších je to tak ..

Na YLOD trpí u PS3 jen první 60 GB / 40 GB verze a RROD u XBoxu je myslim už taky minulost (u novějších modelů).

PS: Počítače maj ty samý závady (jedině s tim rozdílem, že u nich nebliká žádný žlutý / červený světlo .-) ).

PS2: Napsat do fóra o konzolích, že konzole stojí za hovno, je imho předem prohranej boj. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče toho že xko a ps3 začali teprv nedávno vydělávat ... co vím tak to je pouze případ ps3 ... navíc sony psn dotuje kdežto ms xlive vydělává

No, asi takhle. MS byl na tom tuhle generaci o něco lépe, ale žádná sláva to také nebyla, až právě nedávno se to trochu rozjelo. Přeci jen, zaplatit jednu miliardu jen na RRoDu asi nepotěší.

Ani Sony, ani MS na tom nebyly rozhodně takhle:

5286-noscale-License%20to%20Print%20Money.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje PS3 se nepřehřívá, ovladač mi sedne. To, že se od PS1 prakticky nezměnil mi vůbec nevadí.. Ba naopak za tu dobu jsem si na něj zvykl víc než dost a co se týče grafiky.. zkusil jsi RGB full range (nebo nevím jak se to jmenuje) v XMB settings ? A v Gran Turismu 5 taky v nastavení display zvolit sharpen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm co vím většina TV a monitorů má max full hd tedy 1920x1080 sice už jsou prototypy TV kterej maj quadfullhd ale to je stále pouze budoucnost co se týče monitorů nejspíš už taky bude quadfullhd ale těžko říct jestli to k něčemu bude jinak rozdíl mezi monitorem a tv je pouze v hustotě bodů, tv od který si dál má samozřejmě nižší hustotu bodů na cm2, kdežto monitor je na to abys u něho seděl proto je taky hustota bodů větší ale pořád obojí maj max fullhd ...

monitory jsou uz nekolik let(quadfullhd?),pro soucasne konzole to je zbytecne,na pc to vetsina grafickych karet uz dokaze zobrazit ale

doopravdy to vyuziji jen profi grafici.

napr:http://www.okcomputers.cz/lcd-monitory/c-18844303/#Par100=2481&Par100=2482&nGroup=140&CatID=18844303&PgID=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm co vím většina TV a monitorů má max full hd tedy 1920x1080 sice už jsou prototypy TV kterej maj quadfullhd ale to je stále pouze budoucnost co se týče monitorů nejspíš už taky bude quadfullhd ale těžko říct jestli to k něčemu bude jinak rozdíl mezi monitorem a tv je pouze v hustotě bodů, tv od který si dál má samozřejmě nižší hustotu bodů na cm2, kdežto monitor je na to abys u něho seděl proto je taky hustota bodů větší ale pořád obojí maj max fullhd ...

monitory jsou uz nekolik let(quadfullhd?),pro soucasne konzole to je zbytecne,na pc to vetsina grafickych karet uz dokaze zobrazit ale

doopravdy to vyuziji jen profi grafici.

napr:http://www.okcomputers.cz/lcd-monitory/c-18844303/#Par100=2481&Par100=2482&nGroup=140&CatID=18844303&PgID=1

aha takže jsem opět o něco chytřejší :)

jinak quad full hd tv http://gizmodo.com/156777/quad-full-high-definition-display-3840x2160-of-ultra+hd-goodness

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, takže se podělím o mé ,,zkušenosti,, koupil jsem ps3 za 9k 320gb spolecne s gt5 .. Cekal jsem od toho špičkovou grafiku a buh vi co, ale jaksi jsem se nedočkal .. prostě mi příjde, že oproti pc je ta grafika hooodně ale opravdu hoodně pozadu .. Když si na pc zahraju tocu 3, tak má srovnatelnou grafiku s tim gt5 .. prostě to ps mi přijde za ty prachy vykonově slabé .. četl jsem, že ani nemužou udělat lepší hru, rpotože už by to grafika nezvládala .. pište co si o tom myslíte vi .. dle meho aby to konkurovalo pc hram, by mela vyjit ps4 s daleko nadupanejsi grafikou .. kupoval jsem pred tydnem a jsem rad, ze sem se toho za 7,5k střepal .. raději si pořídím pc, na kterém je ta hra opravdu požitek .. a to jsem na tom ps hrával na plazme 107cm FULLHD hdmi sem samozdrejmne zapojene mel .. proste dle meho na dnesni dobu je blbost kupovat ps3 .. uz je dle meho za zenitem a vic se z konzole neda vytlacit .. + to přehřívání je strašné .. kolem sebe z každé strany metr prostoru .. nechtěl bych videt teplotu uvnitř konzole .. už se nedivím, že to po roku odchází .. je mi jasné, že mě hraci oddani sony budou chtít ,,ukamenovat,, ale prostě asi nepoznali pořádnou grafiku her na pc.. + gamepad nemám slov .. to je to samy, jak na ps1 ( a ještě není ani z tak kvalitního materialu ..)

Chlapce nevím kde ses tu vzal , ale grafika exkluzivních titulu na PS3 je o hodne lepší jak u xboxu 360 a na hry z PS3 bys potřeboval v PC daleko silnejší HW než co je v PS3 samotné (9 jadrovy cell 9x 3,2 GHZ , 256 mb ram takt 3,2 GHZ , nvidia RSX 256 mb ddr2 (GF 7900 GTX) ... nejdřív se podivej na killzone 3 , uncharted 2 - 3 , Final Fantasy XIII a Final Fantasy versus XIII a pak tu neco piš o grafice a pokud ti taková grafika nestačí tak dej do PC neco kolem 300 k kup si vše high-end a pak zjistíš že vlastně nemáš co pořádne hrát .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapce nevím kde ses tu vzal , ale grafika exkluzivních titulu na PS3 je o hodne lepší jak u xboxu 360 a na hry z PS3 bys potřeboval v PC daleko silnejší HW než co je v PS3 samotné (9 jadrovy cell 9x 3,2 GHZ , 256 mb ram takt 3,2 GHZ , nvidia RSX 256 mb ddr2 (GF 7900 GTX) ... nejdřív se podivej na killzone 3 , uncharted 2 - 3 , Final Fantasy XIII a Final Fantasy versus XIII a pak tu neco piš o grafice a pokud ti taková grafika nestačí tak dej do PC neco kolem 300 k kup si vše high-end a pak zjistíš že vlastně nemáš co pořádne hrát .

No on je dneska PS3 slabší než průměrný PC (CELL nemá 9 jader, ale v podstatě jen jedno + 6 vektorovejch jednotek) a k tomu GeForce 7800. :-)

To nic nemění na tom, že jsou na to podstatně lepší hry než na PC (jen se programátoři musí víc snažit v optimalizaci, aby ta grafika byla dobrá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je dneska PS3 slabší než průměrný PC (CELL nemá 9 jader, ale v podstatě jen jedno + 6 vektorovejch jednotek) a k tomu GeForce 7800. :-)

To nic nemění na tom, že jsou na to podstatně lepší hry než na PC (jen se programátoři musí víc snažit v optimalizaci, aby ta grafika byla dobrá).

cell má dvojnasobek vykonu co 6 jadrovy core i7 , a přez optimalizace lze z PS3 ziskat grafiku +- jako Final Fantasy VII advent childern complete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peetie: no ty jsi ale vůl :D

za 1. musíš brát v potaz že Ps3 už je na trhu kolik let a od doby kdy vyšla se nijak nezměnila, kdežto PC je každým měsícem výkonější a výkonější...

za 2. vem si do ruky ovladač z Ps1 a Ps3 a pak porovnávej.. rozdíl je dost znatelný a to v kladném slova smyslu.

za 3. pořádně se s dualshockem nauč hrát a pak srovnávej DS vs. klávesnice+myš.

za 4. rozhodně nemusíš kolem pska mít metr x metr místa aby se ti nepřehřála.

atd.

atd.

omlouvám se jestli už tu podobné názory někdo napsal ale nechtěl jsem číst celej tenhle blbej topic.. topic tohohle typu by se měl ihned smazat !!

EDIT: a to že jsou na Psku plasty na sračku horký je normální a nijak to konzoli neubližuje.. kdyby jsi měl notebook tak víš že se občas na něm nedá ani udržet ruka jak je horkej :) všechna elektronika je takhle horká jen u některé to nejde vidět, např. u PC jsou teploty taky dost vysoko jenže je obalenej bednou která je od CPU dost vzdálená takže se neohřívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu