Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows Media Center, nějaké rady?


kucis

Recommended Posts

Zdravím všechny, má tu někdo zkušenosti se sdílením z pc do xka přes WMC? Nasdílené mám v pohodě, přehraju i .MKV, ale pohyb v menu je strašně pomalý, někdy se tak lágne, že mi to vyjede z WMC. Ale když se na video dostanu tak mi klidně 8GB HD stramuje až do konce v pohodě. Koupil jsem si víc ramek, vyměnil rouuter a zkoušel noťas připojit přímo přes kabel a furt nic... nějaké rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar..

Mě to dělá taky..(jak na starém tak na slim..neni vtom vůbec žádný rozdíl). Prostě WMC je v xboxu 360 pomalej.. Má pomalé odezvy i přes ovladač(infra..snad ještě horší)..Podle mě tomu nepomůže ani svěcená voda.. Je to dané systemem.

Kdyby si na něco přišel tak dej vědět, ale silně o to pochybuji.

AŤ se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem, kdyby tversity uměla přehrát .mkv tak máme vyhrané, jenže neumí...

Edit: Takže změna Tvresity přehraje MKV v xboxu, ale při přehrání to jakoby zkomprimuje, jsou tam znatelné kostky, tak nevím kde je chyba...

Edit: Takže problém vyřešen, v nastavení jsem našel přímo kódování a kodeky, takže se tam dá i nastavit výchozí rozlišení... Navíc přes program tversity se dá v xku spustit více kodeků, jdou mi i avička, které mi předtím nejely... mkv to přehraje v 720p i 1080p, takže super....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zajímalo by mě proč to tak seká, dneska jsem to znovu zkoušel a opět velká odezva a když se dostanu do složky s více soubory, tak mi to napíše "conection failure" tversity je v klidě, ale strašně mi zatěžuje procák, páč to musí transkódovat při tom sdílení... takže ty máš taky win7, verze xka? už fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No nevím, teprve teď jsem se dozvěděl že to lagování u WMC nedělá jen mě.

Zkoušel jsem to někdy v létě a koukám na to sekání tak jsem se podíval po alternativě které Xbox zvládá a našel jsem Zuna Media Player, propojuje se stejně s Xbox a ten už se neseká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu