Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nefunkcni hry


EliteX360

Otázka

Dneska jsem si koupil DVD+R DL na vypalovani her na xbox.Měl jsem 4hry stazeni a tak jsem je chtel vypalit.Hnedka prvni hra mi pri instalovani hlasila ze DVD ze poskrabane nebo spinave.Tak jsem to vycistil v CDklinice a porad nic,to samé se mi stalo i u 4hry :( nevim jestli je to XBOXEM a nebo spatne se to vypalilo.diky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli je to jedna z nových her,tak tento DB ti to nespustí . Jaký máš flash ? Jestli nemáš LT + ,tak ještě můžeš využít update DB podle tohoto postupu :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

aby jsi mohl hrát i nejnovější hry s ochranou AP25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nn,ty hry to byli FIFA 2011,a read dead redemption

tak mas starej dash a navic palis na media, ktery vyzadujou kvalitni vypalovacku

na tyhle DVD tyhle znacky jsem vypalil uz 4hry a na stejny vypalovacce

Jestli je to jedna z nových her,tak tento DB ti to nespustí . Jaký máš flash ? Jestli nemáš LT + ,tak ještě můžeš využít update DB podle tohoto postupu :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

aby jsi mohl hrát i nejnovější hry s ochranou AP25

flash lt 1.1...jak se dela update toho dashboardu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co máš teda za vypalovačku? a jak dlouho už ji používáš, jako jak je stará?

heh tak to ani nevim,ale stara je rok

Máš tam na to odkaz - to jsi si to ani nepřečetl ?

http://console-forum.net/tema/107538...overeny-postup

jo precetl,ale ja se tehle vecech moc nevyznam,mam strach to updatovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co je tezky na tom hodit soubor na flashdisk , strcit flashku do usb vstupu xka , zapnout xbox a potvrdit YES ?

A vypaluj prosim na verbatim , ta vypalovacka asi moc v pohode nebude kdyz vypaluje jak tu popisujes...

ok tak ja to zkusim....na tyhle DVD vypaluje i kamos a ma tky stejnou verzi i fles

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja palim 3 roky iba na Maxell, ten je a bol vzdy lacnejsi minimalne o tretinu od Verbatimky :D

P.S. tak sa neopovaz nam sem napisat, aku mas napalovacku a aky fw. v nej...my to nechceme vobec vediet :D

jo maxell jsou o neco levnejsi no nez verbatim :D kdybych to vedel tak to sem napisu..jak se to zjisti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu