Mam problém při hře Farming Simulátor 22. Hra se najednou sekne za chvíli naskočí modrá obrazovka na na ni kod chyby. CE -34878-0. Po kontrole aktualizaci a restartu jak mne radili na obrazovce. A to samé opakuje po chvíli znova. Mneli by jste nějaké řešení nebo radu. Díky.
Question
Farmar
Mam problém při hře Farming Simulátor 22. Hra se najednou sekne za chvíli naskočí modrá obrazovka na na ni kod chyby. CE -34878-0. Po kontrole aktualizaci a restartu jak mne radili na obrazovce. A to samé opakuje po chvíli znova. Mneli by jste nějaké řešení nebo radu. Díky.
1 answer to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.