Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nefunkční jailbreak


radiel

Recommended Posts

Zdravim potrebuju pomoc nejlip presny postup krok za krokem aby chip fungoval.nevim zda jsem pochopil youtubove navody.v ps3 mam FW 3,55

pry zatim chip neumi komunikovat proto jsem zkousel jeste na jine ps3ce kde je 3,42 a na tom by snad uz mel jailbreak bezet ,ale jediny co udela je ze se rozsviti zelene a objevi se mi hlaska unknow usb device.... :(

mam tento jailbreak http://www.wobchod.eu/play-station-3/59-mini-usb-mod-chip-pro-ps3.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau jestli to jeste potrebujes rozchodi t:-) tak najdi tutorial downgrade z 3.50 ,Hex nalij do PSkey a na flachku dej selfdiag(1) pro 3.55 a Update 3.41 a dal jako v tom tutorialu

když JB pripojim do Notebooku(win7) prihlasi se na chvili pote odhlasi to samé u PC (winxp) .Ono totiž prvně kdyz jsem JB zapojil tak se rozcvitil cervene nyni uz jen zelene pri kazdem zapojeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu