Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

Lidi prosim kdo mate : Apache: Air Assault dali by jste ke stazeni soubor : PARAM.SFO ? Me se to bez toho hra nezpusti a celou dobu se na hru tesim.Prosim,prosim,prosim smutne koukam.

Kvuli jednomu souboru by jsem musel hru stahovat znova a server kde jsem tahal uz druhy den nejede .... doufam,ze to Sony neblokuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vlastním origo GT5, tak jsem si přes Rogero překopíroval obsah disku na HDD. Pak to spustím jako v pohodě. Dám asi v GT5 2x OK. A pak tam je loading GT5 a v tu chvíli jsem na bodu mrazu.

Jinak, může mi někdo do PM poslat linky na nějakou hru, která mu šla? Díky.

Zkus to s tím diskem. Mass Effect 2 jsem taky bez disku spustil a pak mi zamrzl. s diskem šlape jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eboot + param

http://www.megaupload.com/?d=XQ4RA786

Lidi prosim kdo mate : Apache: Air Assault dali by jste ke stazeni soubor : PARAM.SFO ? Me se to bez toho hra nezpusti a celou dobu se na hru tesim.Prosim,prosim,prosim smutne koukam.

Kvuli jednomu souboru by jsem musel hru stahovat znova a server kde jsem tahal uz druhy den nejede .... doufam,ze to Sony neblokuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super stránka, jen očekávám, že bude patch zvlášť k EU a US verzím, uvidíme, jeslti se tam dá najít obojí. A postup k opatchování někdo znáte? Nechcete nám sem napsat návod? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

// Uz to jde stacilo porad davat NE az jsem tam videl svoji slozku .-)

A hry fungojou !! Huraa to jsem za vcerejsek rad.Mel jsem potom co me to neslo spartnou naladu tak jsem sel spat .-)

[url]http://www.ps3hax.net/2011/01/signed-ps3-homebrew-list-and-download/#axzz1BNKbzrGs[/url]

Tady mate ruzne programy co funguji dokonce FTP,kdyby nekdo schanel.

open manager a homebrew hry mi nefungují. hlásí chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď budu za lamu, ale nedá mi to. Mám SLIM 320Gb ofw 3.55. Tzn., že můžu rovnou přes to z flashky nainstalovat tento CFW? (bez předchozího Geohot CFW???). Pak dohrát Multiman a stáhnout hry a hrát? PS. Kde je nějaký přehled her ke stažení? A jsou někde ověřené, že fungují?

K banu. SONY psalo, že si vše ohlídá a v dohledné době bude za CFW rozdávat bany.... četli jste to ještě někde jinde než na eurogameru?

Díky za odpovědi, ale chci si to ujasnit, než to zkusím.

EDIT:

Tyhle hry v tomto CFW fungují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už na to vážně nemám, se*u se s tím celej den a ani za ho*no nejde.

Měl jsem 3.55 geohot, nahodil jsem multimana a FTPbox, přes recovery z5 na ofic. 3.55 z toho pak přes rec. na 3.55 Waninkoko.

Stažený hry kopíruju přes FTP do router hdd do složky GAMES, když to pustím přes MultiMana, bez výsledku. černá obrazovka.. spustím přes Rogero, vyberu hru.. Předtím mě to napíše něco o eboot.bin a jestli to chci fixnout, ať dám ano či ne.. tak na mě stejně bafne black screen. Mohl by mi někdo tedy nějak pomoc??

Případně zas půjdu z5 na geohot a tam už snad musím něco rozběhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, blbě jsem to napsal.. myslel jsem root a ne router.. V tom problém určitě není, prtže jinak by mě to back-up manager nenašel a neměl bych to ve výběru.. Tudíž je chyba někde jinde..

EDIT:

A nechápu, proč ani nerozjedu vlastní zálohy. Taktéž black screen až na GT5, kde se mi to freezlo na loadingu..

Jedinej můj úspěch byl ten update NFS:HP jinak ani za boha.. A zas neznalej nejsem. Prolistoval jsem celej google i tady topicy, absolutně bez odezvy.. Asi moje PS3jka sdílí vůči mě rasismus, že nechovám její barvu nebo už opravdu nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože... Já mám smůlu..

Stahuju torrent kterej se v 91% Sekne

Tak Koupim preium na loadfiles.... stahuju 74 Linků.. ale na jeden sem zapoměl... Hledám Ho.. ale link nefunguje... loadfiles má nějakej server error..

A ještě se z toho tak půlka stáhla blbě...

Počkat... ono to má bejt v game ? nebio games? mam Cwf Geohot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu