Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak spouštíte hru? Na gohotoovi jsem nainstaloval pkg a pak překopíroval vše pomocí multimanu a hrál tady někdo říkal, že pkg už nejsou potřeba tak jsem celou staženou hru překopíroval do ps3 pomocí multimanu ale v menu se mi neobjevila žádná ikonka hry a když chci hru v multimanu pustit tak mě to vrátí do XMB

Však ano. multiman tě vyhodí do XMB a pak hru spustíš. Buď s falešným diskem nebo bezněho. Stejně jak u jailbreak donglu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to tam a vse ok :)

JSEM stoho uplne cervenej.Musim stale pouzivat flashku a nebo uz nemusim ?

zadnou fleshku uz nepouzivej

jinak, nereste jestli Vam pojede hra nebo ne....pojede !

updatovat hry muzete pres PSN jako kdyz mate origo, hra Vam pojede. Uvedomte si,ze jde o stejnou zalohu jako origo, zadne upravy PKG nebo EBOOTu, takze se to chova jako origo disk, tedy uptade hry Vam to vezme. Prave jsem pres PSN uptadoval GT5 na 1.05 a v poho a jinak jsem ted hral Mass Efect 2, ale to sem nepatri.:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, chci se zeptat , když mám fw3.41 hraju hry přes teensy a když chci CFW3.55 waninkoko, co tedy musím udělat aby mě to jelo ok a nedostal brick , funguje to tedy upe stejně jako přes dongle ,hry mě tedy pořád zůstanou na interním i save?a hry na hdd normálně tedy spustím na cfw 3.55 , díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, chci se zeptat , když mám fw3.41 hraju hry přes teensy a když chci CFW3.55 waninkoko, co tedy musím udělat aby mě to jelo ok a nedostal brick , funguje to tedy upe stejně jako přes dongle ,hry mě tedy pořád zůstanou na interním i save?a hry na hdd normálně tedy spustím na cfw 3.55 , díky za odpověď

hry co mas na disku pro 3.41 Jb, Ti nepojedou. Tento CFW pouziva original zalohy bez upravenych EBOOtu, nebo PKG ( Geohot ). Pokud mas zalohovany origo, nemas problem. Nebo si budes muset sehnat puvodni EBOOTy, pokud jsi si je prepsal a neuskladnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam slim : 120GB Cech-2104A a dal jsem : OFW a pak CFW a nainstalovalo to v pohode ,ale nemuzu zatim nic sputit ... nechapu to.

Co delam spatne.Jestli ty soubory od Geohota funguji jen na neho FW ,ale stejne nemuzu zpustit zadnou plnou PSN hru ... mozna budu muset pak nainstalovat upravene hry na FW 3.55 co jsem videl jak vychazej ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brick s největší pravděpodobností nastane u starších modelů s 20/60 Gb HDD a to proto, že mají 256 MB NAND

FAT NAND SIZE

CECHA = 256MB

CECHB = 256MB

CECHC = 256MB

CECHE = 256MB

CECHG = 256MB

ostatní FAT a všechny SLIM (16 MB NAND) by mělý být v pohodě

bez záruky !!!!!!!!!!!!!!!

Já mám FAT CECHH a v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu