Kuliss9

Members
 • Příspěvků

  378
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli Kuliss9

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 13.7.1992

Informace

 • Město
  Cervene Pecky
 • Koníčky
  Requel

Herní účty

 • PlayStation Network
  Kuliss9
 • Gamertag
  Kuliss9
 1. Tak mi PSN fungovalo celé 2 dny!!! Ve středu mi přišel mail, že má IP adresa byla odblokováno z blacklistu a teď zapnu PS a znovu ten samej error.
 2. Prodám primární účet Ratchet and Clank - 300 kč - Prodáno Headmaster VR sec. slot - 150 Kč FIFA 16 primární slot - 150 Kč - Prodáno The Division primár - 400 Kč Horizon Zero Dawn sec. slot - 650 Kč - Prodáno
 3. PSN používám od roku 2008, nikdy žádný problém, po přestěhování od rodičů do vlastního najednou za poslední půl roku už 2x, poskytovatele mám naprosto stejného jako byl u rodičů. Komunikoval jsem na Twitteru s AskPS i pomocí e-mailu s CZ podporou, ale od pátku naprosto nic nezlepšeno, uplynuté dny z PS+ mi určitě taky nikdy nevrátí. Vypadá to na telefonát poskytovateli se žádosti o veřejnou IP, protože od Sony to ohromně dlouho trvá.
 4. Sháním někoho na společnou koupit Ratchet and Clank. Vše zařídím, k prodeji nabídnu sec. slot. Na ceně za sec. slot se dohodneme přes PM. - KOUPENO Mám tu ještě k prodeji 1 primární a 1 secundární slot, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením: FIFA 16 CZ - 200 Kč (Primár) Headmaster VR - 200 kč (secundár)
 5. Prodám primární účet ke hře Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration Edition - 400 Kč PRODÁNO
 6. Hledam spolukupce na Tomb Raidera a Ratchet and Clank, vzal bych si primar a secundar nabidl. EDIT: Neaktuální, již koupeno.
 7. Mám tu k prodeji 1 primární a 1 secundární slot, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením: FIFA 16 CZ - 200 Kč (Primár) Headmaster VR - 200 kč (secundár)
 8. Nabízím ještě secundár na The Division za 200kč
 9. Čus, sháním někoho na společnou koupi nějaké VR hry. Z té momentální nabídky mě zaujal Batman, Eve a The Assembly. V případě zájmu se můžeme dohodnout i na něčem jiném, ale po vyzkoušení vím, že nemám zájem o RIGS a Driveclub. V případě zájmu PM (chtěl bych primár). Mám tu k prodeji také 1 primární a 1 secundární slot, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením: FIFA 16 - 200 Kč (Primár) Headmaster VR - 200 kč (secundár)
 10. Koupil jsem na VR hru HEADMASTER nabizim tedy secundar za 200 kč
 11. Čus, sháním někoho na společnou koupi nějaké VR hry. Z té momentální nabídky mě zaujal Batman, Eve a The Assembly. V případě zájmu se můžeme dohodnout i na něčem jiném, ale po vyzkoušení vím, že nemám zájem o RIGS a Driveclub. V případě zájmu PM (chtěl bych primár). Mám tu k prodeji také 1 primární slot, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením: FIFA 16 - 200 Kč (Primár)
 12. Čus nabízím sloty, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením: FIFA 16 - 200 Kč (Primár) MAD MAX - 250 Kč (Primár) - Prodáno THE DIVISION - 350 Kč (Secundár, CZ titulky) - akce na koupi tohoto slotu pouze do 6.10. pak se cena na store vrátí do původního stavu
 13. Stále k dispozici V akci na store The Division, hledám někoho pro společnou koupi, vzal bych si primární slot a secundár by byl k dispozici, v případě zájmu PM
 14. Prodám primární účty: Mad Max - 250 kč FIFA 16 - 250 kč Nabízené účty možné vyměnit za primární účty ke hrám Ratchet and Clank, Beyond Two Souls, případně The Division. Prodám secundární účet: FIFA 17 - 799 kč - sec. slot u FIFY může fungovat naprosto stejně jako primár, existuje jednoduchý návod kdy hru pustíte na sec. slotu a pak už ve spuštěné hře přehodíte účet, navíc majiteli sec. slotu zůstanou veškéré bonusy za předobjednávku hry, jedná se o věcí do Ultimate Team řežimu hry.
 15. Sleva 280 kč, případně vyměním za primár na Ratchet and Clank.