Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

README FIRST ;o)

Děti děti, kdyby jste aspoň četly co se tu napsalo....

no každopádně je zbytečné plakat nad rozlitým mlékem...Waninkoko už pracuje na cfw aby šel na všech konzolích. Waninkoko JE první vlaštovka na poli cfw, nyní se začnou objevovat další a další...třebas před chvílou vyšel další CFW od Wutangrza a ten je hmohem bezpečnější než Waninkoka...je samozřejmě nový, takže se čeká na různá ověření, ale už jsou potvrzený první hacky bez bricku...snad tam funguje i multiman...wutang se nainstaluje na ofw, pak se nainstaluje geohot a už to letí...

Co wutangRZA CFW umožňuje?

po jeho instalaci získate komplet přístup do lv1/lv2 peek and poke (stjeně jako JB na 3.41)

Vydržte chvíli a zbytečně neriskujte brick konzole

EDIT:

na netu vzniká seznam konzolí jenž jdou či ne

>>>ZDE<<<

zajímavé a místy překvapivé výsledky

EDIT2:

takže to co byl brick od waninkoka, tak u wu-tanga to je v poho...zajímavé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Skate 3 taky nefunguje..:( když to spustím tak nic jen černá obrazovka a kontrolka HDD taky nebliká že načítá mám to ve složce GAMES nevíte někdo co s tím..?

sakra, ste japonci?! Ja to uz psal, kdyz Ti nejede hra, dej ji do adresare GAMEZ.....to je jistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, jak to, že vám to šlape a mě ne.

Před týdnem jsem stáhnul 3D Dot game, nejde.. Jak na geohotu, tak i na Waninkoku přes ultimana nebo rogero.

Včera jsem stáhnul NFS:HP, zdá-lo se, že to rozjedu.. Chtělo to update, stáhnul, nainstaloval a od tý doby přes nic nerozjedu..

Začíná mě chytat rapl, trávím u toho hodiny a bez výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, jak to, že vám to šlape a mě ne.

Před týdnem jsem stáhnul 3D Dot game, nejde.. Jak na geohotu, tak i na Waninkoku přes ultimana nebo rogero.

Včera jsem stáhnul NFS:HP, zdá-lo se, že to rozjedu.. Chtělo to update, stáhnul, nainstaloval a od tý doby přes nic nerozjedu..

Začíná mě chytat rapl, trávím u toho hodiny a bez výsledku.

Nic nechápeš, prvně si ještě hodně zagůgli a pročti si vše jako jsme to museli udělat my. Ty jsi udělal to, že jsi stáhnul upravený pkg, nahradil ten původní, spustil hru a dal update, který ti ten upravený pkg přepsal zpět na origo, se kterým to nespustíš. Musel by jsi prvně stáhnout update a potom najít pkg přímo pro ten a až pak nahradit a spouštět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rogero me nenacte zadnou hru ze seznamu pritom to mam dev_hdd0/GAMEZ tak jestli jsem to nemel dane blbe,ale pritom by to melo samo najit aspon multiman hry najde v pohode,ale zadna hra me nejde.Cerna obrazovka.

Jak se dostanu na FTP ? Potreboval by jsem se podivat kde presne mam hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rogero me nenacte zadnou hru ze seznamu pritom to mam dev_hdd0/GAMEZ tak jestli jsem to nemel dane blbe,ale pritom by to melo samo najit aspon multiman hry najde v pohode,ale zadna hra me nejde.Cerna obrazovka.

Jak se dostanu na FTP ? Potreboval by jsem se podivat kde presne mam hry.

Jo kamarade, to bys musel nejdriv v Rogeru projit ,,setup,, a pak by jsi zjistil, ze u Rogera se hry ukladaji do hdd0/GAMES, proto Ti to nic nenacte. To ze se hry pretahovaly do hdd0/GAMEZ, tak to se tykalo ,,Multimana,, kapišto?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

// Uz to jde stacilo porad davat NE az jsem tam videl svoji slozku .-)

A hry fungojou !! Huraa to jsem za vcerejsek rad.Mel jsem potom co me to neslo spartnou naladu tak jsem sel spat .-)

[url="http://www.ps3hax.net/2011/01/signed-ps3-homebrew-list-and-download/#axzz1BNKbzrGs"]http://www.ps3hax.net/2011/01/signed-ps3-homebrew-list-and-download/#axzz1BNKbzrGs[/url]

Tady mate ruzne programy co funguji dokonce FTP,kdyby nekdo schanel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu