Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3D Filmy a Hry


Dana.317

Recommended Posts

že by jsi neměla grafickou kartu od nVidie co podporuje 3D? :D + monitor co má 120hz?

aby stál film,hra,grafika atd.. zato v 3D musíš mít aspoň 2x grafickou kartu z toho jedna podporuje 3 D dá se koupit za málo cca 4500,- a nebo když nechceš mít 2x kartu stačí jedna ale aby to utáhla už je s cenou trocha dál cca 10 000,-

vím o čem mluvím pač si to kamoš kupoval a já byl utoho když jsme počítač zkládali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jde pouze o frekvenci. o GK padla zmínka, ikdyž zde je použito přehrávače , který převádí obraz z DVD do 3D podoby takže o GK proces zas až tak nejde. Navíc zde jsou použity obyčejné papírové brýle, které není nijak potřeba propojovat s monitor atd. Takže Gk bych zavrhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sise nový počítač ale moc výkonný není, podrobnosti napíšu později až mrknu do papírů.

Ale jak jsem psala výše, v Power DVD nastavit 3D efek šel, ale vše bylo rozmazané.

Mám i Notebook Acer,

Intel CPU2.00GHz

Grafika: Radeon HD 4870 Series

4 RAM

32 bitový operační systém.

Rozlišení obrazovky 1366x768, 60Hz

Na tomhle druhým jsem to zkoušela, ale nešlo mi v Power DVD vůbec nic, myslím 3D efekt, při spuštěném filmu jsem jej chtěla zapnout, obrazovka zčernala, zvuk šel. Zajímavé ale bylo když jsem náhodou byla na hanbatých stránkách :oops: a pouze ze zvědavosti jsem nahlédla na jeden snímek, tam stačilo pouze spustit a sledovat, vše bez problémů, ale kvalita nic moc. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu ntb ATI grafárna nepodporuje 3D :P taky mi jde nainstalovat a nastavit ten powerDvD no to asi pujde všem a přitom nemám monitor na 3D ani grafickou kartu....

abych pravdu řekl díval jsem se na televizu cca pul hodiny a z rozmazaného obrazu to šlo z5 do 2D efektu takže já radši budu nadále chodit na 3D do kina :D podle mě je to moc malé plátno aby to šlo nějak pořdně vidět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jednu možná hloupou otázku na kterou mi zatím nikdo nedokázal odpovědět. Nedávno jsem četla článek na internetu a psali komentář jednoho režiséra a ten komentoval svůj budoucí film, řekl že jej nebude točit ve 3D. Moc nerozumím tomu, proč řekl že to ve 3D nehodlá točit. Já sice ještě nemám 3D televizi, ale kdybych v budoucnu ten film si na 3D televizi přehrála, uřčitě bych jej s 3D efekty viděla nebo se pletu? Podle mě by na takové televizi mělo jet vše s trojrozměrnými efekty, i večerníček. Jestli ano, pak nechápu ten komentář toho režiséra. Kdo se v tom trochu vyzná a je si jist jak by to s tou televizí bylo, at se vyjádří. :thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,ono můžeš hodit každej film do 3D přes anaglyph(třeba ten cyberlink),ale efekt nebude žádný,jediné 3D filmy,které můžeš shlédnout s opravdovým efektem jsou na DVD jen dva Garfield 3D,a ještě jeden(nevím název,ale je to z BLESKu),pak pár lidí dává na youtube videa s 3D efektem,zatím nejefektivnější co jsem viděl jsou ty dva(zhasni si světlo):

http://www.youtube.com/watch?v=cEUxiBfA6J0

když se díváš na toho Shreka,a jak ukáže na tebe ten prst,tak si můžeš všimnout(bez brýlí),že shrekův prst v červené a modré barvě je daleko od sebe,ale třeba hory vzadu,jsou obě barvy v sobě,tomu se říká hloubka,a když někdo nenatočí film,s hloubkami,tak uvidíš 3D efekt,ale nevyleze z obrazu jen shrek,ale celé plátno,takže to je nanic,a žádný zážitek s toho nemáš

jo a trackmania je taky ve 3d(s nastavitelnou hloubkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pochybuju,že v televizních novinách mají 3D kameru za 100000(profesionalni-s dvěma objetkivy),a vysilaji to(stejně by se na to dival max jeden člověk ze sta ve 3D)

jak jsem říkal,že tam nebude hloubka,a bude to rozmazane,pokud to nechápeš,tak prodej ty brýle,a dívej se na klasicke filmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu