Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cs 1.6


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

omg, proc rikate ze miniKing ma cheaty... bracha hraje AMD ligu a to byste neverili co dela... ;)

malé oznámení

nechť všichni vědí že miniKing dostal nášup od Runeho tedy mě

4x za sebou :P

kdo me překoná dostane přezdívku miniKing hunter :D

všem zůčastněným blahopřeji šťastný lov :D

tohle me pride trapny... beres to jako kdyby byl mK' nejakej buh..

super skoncil som na dnes mal som skore okolo 150 a dost som sa nasral na minikinga ja neviem ci pouziva cheaty ale najemenej 10hlav za sebou a to s kalachom neni myslim normalne ;)

co mas proti kalachovy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic nemam prosti kalachovz ja som to dal len ako priklad neviem presne s cim hral v tu dobu islo mi o to ye tolko headshotov sa mozno ani neda dat jedine keby mal uplne haluze co pochybujem

haluz=stastie jak hovado

skus zkouknout nejaky CS MOVIECKA..

protože tebe zabiju se zavřenýma očima a rukama mastnýma od popcornu ale minikinga ne v tom je ten důvod ;)

bez urazky, ale myslim ze ne... nekdy dame 1on1.. ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super skoncil som na dnes mal som skore okolo 150 a dost som sa nasral na minikinga ja neviem ci pouziva cheaty ale najemenej 10hlav za sebou a to s kalachom neni myslim normalne ;)

Hh nekdy na tebe poslu $ekse , ja hraju snad vcelku dobre , ale obcas si rikam ze tenhle clovek musi cheatovat :)) poslu ti videjko kdyz sme s nima hrali TG :) kdyby byl zajem tak sem dam odkaz

Tady je Hltv zaznam , ja zrovna nehral :

http://leteckaposta.cz/846761103

spousti se to tak ze soubor z raru date do slozky hl/cstrike a v ceku napisete do konzole playdemo TG ,kdyby nekdo nevedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi protoze jim zacalo TG / CW nebo meli rozehtu na zapas atd...

proc si odesel?

hele , chtel sem hrat ale ja mam tak blbou matku ze me volala ze je tam prej duch(pritom jen chtela abych bratrovi umyl ruce, pritom ona mu je mohla umejt taky, ze prej dela neco "dulezityho" s mobilem. a ted me vola ze tam mam povysavat, vysaval sem vcera, predevcirem. nojo, kdyz ma nekdo blby rodice.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus zkouknout nejaky CS MOVIECKA..

bez urazky, ale myslim ze ne... nekdy dame 1on1.. ok?

když jsem tady řekl ve srandě že porazím termixe s rukama od popcornu tak to vzal asi dost vážně zřejmě ho urazilo jeho nebývalé ego že miniKing je 20x lepší než on sám

takže dneska jsem hrál s tím obávaným termixem který se mi vysmál že nemám steam ani klan:D sice to nebylo 1on1 ale 1on2

ja jsem byl sám :D když jsem ho zabil tak držel hubu když mě zranil LukDM mě zbylo 13hp a on mě dorazil tak následně řekl že to byl můj problém :D většího lolka jsem snad neviděl

verdikt seš daleko horší než mK a to s tím popcornem co jsem předtím myslel ve srandě tak to platí :P seš prostě lama a nemáš ani na mě na někoho kdo nemá steam !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu