Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem se zvukem,reklamovat?


zozy

Otázka

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ale co kdyz mu tam ten novej FW hodej a on nebude mit nekoho z okoli, kdo ma PSP s CF. Chlapci u SONY se urcite z nudy podivaj na FW a hodi tam nejnovejsi, aby se nereklo.

jo, ale to at resi pak.. pochybuji ze se do mesice vyprodaj baterie a nebudou dalsi, pripade vymizej lidi s bateriema, ale je to na tvym pocitu, samozrejme stat se to muze, lidi si ted zacnou kupovat baterky a ty muzou klidne i podrazit, takze je to jen na tvym rozhodnoti esli si koupis i baterii.. kadzopadne MS bude k dostani porad a s tim sony nic neudela, ten nezmeni a ikdyby, stale tu je SanDisk.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele me ten zvuk traky obcas blbnul...delalo to kdyz sem mel slabou baterku myslim....a stacilo batekui vyndat a pak ju tam zas dat a bylo to vpohode....
jo, ale proc to delat takhle blbe kdyz to muzes zreklamovat a ani uz se nemusis bat FW vetsich nez 3.50! Ja bych to do servisu dal na 100% ani bych se neptal, nez mit rozbite PSP.. me to nedelalo nikdy, at jsem mel kolik jsem chtel baterie... stejne ti daj novy, timhle se nebudou zaobirat, jakej cip/konektor co zpusobuje..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

di to reklamovat :D....fw se neboj :D...pokud neznáš nikoho s CF tak stačí když přijedeš ke mě (záleží jak bydlíš daleko no :D) nebo mi pošleš PSP poštou (neboj sem solidní :D...snad :ziped:) a a pak ti zpátky pošlu PSP s 1.50 nebo CF :D

:sorry: za reklamu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
di to reklamovat :D....fw se neboj :D...pokud neznáš nikoho s CF tak stačí když přijedeš ke mě (záleží jak bydlíš daleko no :D) nebo mi pošleš PSP poštou (neboj sem solidní :D...snad :ziped:) a a pak ti zpátky pošlu PSP s 1.50 nebo CF :D

:sorry: za reklamu :lol:

samozrejme tohle plati i o me :) taky klidne pomuzu, ale dopravu bo postu si hradis sam ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo, ale proc to delat takhle blbe kdyz to muzes zreklamovat a ani uz se nemusis bat FW vetsich nez 3.50! Ja bych to do servisu dal na 100% ani bych se neptal, nez mit rozbite PSP.. me to nedelalo nikdy, at jsem mel kolik jsem chtel baterie... stejne ti daj novy, timhle se nebudou zaobirat, jakej cip/konektor co zpusobuje..

to vis jiste ze mi daji nove?myslis tim psp?pls odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to vis jiste ze mi daji nove?myslis tim psp?pls odpoved

jiste ne, ale na dost procent ano.. jestlize je tam nejaky problem s cipem /jakoze asi ano, kdyz to chvili dela a chvili ne/ a ne terba jen s reprackama, tak tam nebudou prepajet obvod, ale proste ti daji new PSP, je to pro ne vyhodnejsi, takhle se to dnes dela se vsim, jakmile je to nejaky chip, vyplati se dat nova zakladka -> to ale nedelaji, tak ti daji new psp.. nejspis.. nejsem nasnovidec ;) kazdopadne neni se ceho bat, ted v dobe kdy se do delat DOWN z cehokoliv :) jen aby ti to nevratili s tim, ze tam zadna zavada neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jiste ne, ale na dost procent ano.. jestlize je tam nejaky problem s cipem /jakoze asi ano, kdyz to chvili dela a chvili ne/ a ne terba jen s reprackama, tak tam nebudou prepajet obvod, ale proste ti daji new PSP, je to pro ne vyhodnejsi, takhle se to dnes dela se vsim, jakmile je to nejaky chip, vyplati se dat nova zakladka -> to ale nedelaji, tak ti daji new psp.. nejspis.. nejsem nasnovidec ;) kazdopadne neni se ceho bat, ted v dobe kdy se do delat DOWN z cehokoliv :) jen aby ti to nevratili s tim, ze tam zadna zavada neni..

lidi, proboha a posté: základní finta pro servis: na reklamační list musíte uvést, že si nepřejete, aby vám nahrávali nový fw!!!!!!!!!!!!!! A je to celé, takový přístroj, jaký jste tam dali, takový taky dostanete, pokud vám to vrátí s jiným fw, i když na reklamačním uvedete, že si to nepřejete, jedná se o porušení reklamačních podmínek ze strany prodejce (a opět: PRODEJCE, ne SERVISU, jak vám tam budou na 100pro tvrdit) a je to důvod k okamžitému vrácení peněz!! Stejně tak vám za staré psp NIKDO NIKDY POUZE nenabídne psp slim, protože pokud se jednalo o neodstranitelnou vadu, máte právo buď na vrácení peněz nebo na výměnu za stejný typ, což slim není. Takže v praxi dostanete zpět peníze, za které byste si hned koupili slim, ale jiná možnost prostě není!!! Zákony, zákony, to jsou boží dary :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu