Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sorry, ze otravuju, ale chtel jsem se zeptat jestli muzu hrat ty hry online nebo ne teda.. Jak tady ctu, tak to nekdo tak hraje.. Ban nehrozi? Nebo to riskujete? diky za odpoved

Sony hrozí, že bude banovat, ale co vím tk nikdo se nezmínil že by dostal ban ä já jsem na PSN furt a stále funguje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

externak je ve fat32 nedas tam soubor vetsi jak 4gb.musis to hodit na interni.receno na tomto foru uz asi 1000x

Díky, že jsi mi rozšířil obzory. Že systém fat podporuje pouze soubory do 4GB vím i bez tebe... Ale spousta lidí tu píše, že hry spustí pouze z externího disku, takže je tam nějak dostat musí. Proto jsem se ptal právě na GT5, jestli je možné, že některý ze souborů má víc než 4GB a proto se z externího spouštět nedá... Pak by mě ještě zajímalo, jestli když hru zkopíruji přes file manager z interního na externí, jestli musím něco měnit nebo hru potom z manažeru pustím jako normálně. Všiml jsem si, že ke hře nějaké soubory přibyly, nejspíš z backup manageru. Rád bych odpověď od někoho jiného než varinka, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, že jsi mi rozšířil obzory. Že systém fat podporuje pouze soubory do 4GB vím i bez tebe... Ale spousta lidí tu píše, že hry spustí pouze z externího disku, takže je tam nějak dostat musí. Proto jsem se ptal právě na GT5, jestli je možné, že některý ze souborů má víc než 4GB a proto se z externího spouštět nedá... Pak by mě ještě zajímalo, jestli když hru zkopíruji přes file manager z interního na externí, jestli musím něco měnit nebo hru potom z manažeru pustím jako normálně. Všiml jsem si, že ke hře nějaké soubory přibyly, nejspíš z backup manageru. Rád bych odpověď od někoho jiného než varinka, díky.

Protoze spousta her v sobe nema soubor vetsi jak 4GB.Ano GT5 ma myslim dokonce 12GB.GT5 pustis jedine z interniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc ale nejde mi zadna hra, vsechny konci black screenem, hry mam v dev_hdd0/GAMEZ a rogero mam nastaveny aby tam pro ne sahal, hodi to jen black screen a pak nic.

Dik

Hale zkus nějakou hru s menší velikostí a pust to z flashky nebo externího disku, mě to z interního taky nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neresim :) nektery hry ktery maj soubor vetsi jak 4gb s priponou .arc se daj rozdelit napr.GOW Collection a Uncharted 2 ( to mi neslo)..
Jo, četl jsem o programu k rozdělení souborů na <4GB a že to Gaia Manager podporuje, ale na to kašlu, snad půjde většina na externí a asi tři se vejdou na interní :D Koukám, ale že Uncharted bude muset taky na interní a už tam je GT5. Snad to nebude každá druhá hra.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, četl jsem o programu k rozdělení souborů na <4GB a že to Gaia Manager podporuje, ale na to kašlu, snad půjde většina na externí a asi tři se vejdou na interní :D Koukám, ale že Uncharted bude muset taky na interní a už tam je GT5. Snad to nebude každá druhá hra.

jj resim to stejne (ps3 40gb), GT5 mam na internim asi 32 dalsich games na ext.Co ja wim tak soubory vetsi jak 4gb maj v sobe Heavy Rain, GT5, Uncharted 1,2 , myslim RDD Nightmate, GOW3 :) a jeste urcite nejaky budou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu